SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poncjusz - dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
DZIEN 59


DIETA

nie chcialo mi sie dzisaj jesc i szykowac. niby zjedzone wszystko ale jakos tak na mus i nei za specjalnie smacznie

TRENING

cześć B. Poszło spoko, ale upał tak niesamowity, ze na siłowni czułem się jak w saunie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Oj ja jadam srednio smacznie codzien
A czasami bez smaku


PS.

Trening zmien kolejnosc:

nogi
klatka
plecy
barki

ramiona

Bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
juz zmieniłem tylko o tym nie napisałem;) tzn pierwszy trening zrobiłem tak jak był napisany a dzisiaj set b zrobilem juz w dobrej kolejnosci. robie nogi plecy klatka barki bica i triceps (tak wyczytałem w podwieszonych).
Apropo podciągania na drążku przemyślałem sprawe. poczytałem o podciąganiu i wyczytałem ze nie naucze sie podciągać jak sie nie bede podciągał, wiec bede prosił jakiegos "koksa" o pomoc. a odnosnie klatki to az mi glupio jak na plaskiej wyciaskam 3 serie po 45 kilo. wiecej nie dam rady.

Odnosnie jedzenia to lepiej smakuje jak chociaż ładnie wyglada na talerzu

Zmieniony przez - Poncjusz90 w dniu 2010-06-09 20:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Do następnych wakacji będziesz miał piękną sylwetkę ale jeszcze lepszą jeśli będziesz się trzymał założeń. Wytrwałości życzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
taki mam cel,;) na tych wakacjach redukcja jak juz bedzie fajnie to masa na niskich weglach znowu redukcja i bede wygladał jak człowiek. narazie motywacje mam ogromna mam nadzieje ze tak zostanie na dlugo. kumple zalozyli sie o moja diete jak zaczynałem dawali mi max 2 tygodnie a tu juz prawie 60 dni

Zmieniony przez - Poncjusz90 w dniu 2010-06-09 21:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
DZIEN 60


DIETA

zjedzone wszystko w 100% totalnie bez soli. myslalem ze kurczaka z ryżem niewcisne w siebie. uratowały mnie warzywa;)

TRENING

Dzien aerobowy. Kocham bieganie. tetno max 160;) jest swietna pogoda tylko ze troche duszno. wypociłem z siebie chyba ze 2 litry:P:P lało sie ze mnie strasznie. ale po bieganiu czuje sie taki odprezony i spełniony, czuje że mi brzuch maleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
DZIEN 61

dopiero wstałem i zjadłem sniadanie. za pozno o 4 godziny ale wczoraj zaliczylem domowke na ktorej upiłem sie 1.5 l wody mineralnej niegazowanej;):) musze chyba zmienic nie co posiłki bo dzisiaj dzien bedzie nieco szybszy i krutszy;)

dzisiaj siłownia cześć A bede probował podciągania na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, bd wpadal. Wytrwałości życzę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
DIETA

wszystko zjedzone tylko przesunięte w czasie. Własnie jem ryż z kurakiem i kapusta kiszoną.

TRENING

Trening A. jakos sobie poradziłem z podciąganiem na drążku, a raczej ktoś sobie poradził ze mną bo potrzebowałem pomocy. Ludzie na siłowni są uprzejmi;) całe szczęście:P nareszcie po MC i podnoszeniu się czuje plecy. wcześniej jak robiłem sciągania drązka to nie czułem ich po cwiczeniu.
Pompki na potreczach sposzły głado lecz z pomocą.
Generalnie było dużo lepiej niż w poniedziałek.
Zastanawiam się nad włączeniem w moj trening na siłowni ABS 2 bo robienie go w domu nie za bardzo mi pasuje. jak juz jestem na siłowni to mogłbym załatwic wszystko za jednym zamachem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
DZIEN 62

Nie moge sie ruszac. to podciąganie na drążku mnie zabije, nie podniose rąk do góry:P:P
nareszcie nie jest tak gorąco jak przez ostatnie dni zaraz sie wybieram do sklepu na małe zakupy. Dzisiaj aeroby o 15. Mam nadzieje ze nie bedzie słońce prażyć. Konczy mi sie Ostrowia i zastanawiam się nad smakiem nestepnej. Teraz mam waniliową i jest hmmm.... średnia.


Fajny numer:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu , pomocy!!!

Następny temat

PYTANIE O SPLIT

WHEY premium