SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki tyłem, tric, pytanie i mały problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
czworoboczny jeżeli już

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
hmm nie do końca sie z tym zgodze - mięsniem kapturowym zwykło się nazywać tylko górne części mięśni czworobocznych ale wiecie jak to jest z nazwami - ilu ludzi tyle wersji

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
krzych666- sorry ^^ co ja napisałem lol hahaha :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Gwjazdor - kaptur mówi się generalnie na mięsień - a nie na jego część. Mówiąc klatka masz na myśli całość, a nie tylko dół lub górę.
Owszem - część górna jest najbardziej widoczna.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ot i wszystko wyjasnione no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Hum nie do końca ,bo dalej się nie dowiedziałem ,dlaczego mnie bolą plecy :) Czy dlatego ,że robiłem przed dzień wcześniej ,czy dlatego ,że przy tym ćwiczeniu mocno działa czworoboczny dolny ,czy dlatego ,że źle robiłem :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Kwic -już nie chcę wnikać w szczegóły, ale z pewnością jeśli mięśnie które są zaangażowane wprawdzie jako stabilizujące, czy współpracujące z mięśniami które trenujesz to bez wątpienia trenujesz może nawet b. źle technicznie- myslę, że przykładem twoja dążność do ładowania jak największych ciężarów- nie o to chodzi w tym sporcie a o to by poczuć mięsień który aktualnie trenujemy/poczuć znaczy zaangażować go w maksymalnym stopniu do określonego wysiłku/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
no właśnie, mnie też te 60 kilo wyglądało mocno "podejrzanie"

Najlepiej zrób teraz, kiedy plecy cię bolą kilka takich pompek, to zobaczysz czy bolą cię właśnie podczas nich.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-07-29 06:32:01

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 418
patrz czy barki ci przypadkiem nie pracuja kiedys robilem blad i mi barki tez pracowaly zamuiast tricepsow!!! i odczuwalem bul w plecach

żeby kózka koksowała to by 200 wyciskała..:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Hmm No ja niedaje obciążenia bo chce pokazać ,że umiem się z nim podnieść, żeby przyszpanować ,ale dlatego ,że bez obciążenia mi się poprostu za łatwo robi :( Zakwas może wynikać z tego ,że chyba się trochę garbie przy tym ćwiczeniu, przez co kładę obciążenie na nogach i na brzuchu trochę, a chyba powinno się kłaść tylko na nogach? Jak zaobserwowałem z "atlas ćwiczeń online". W sumie mogę sprawdzić ,czy mnie bolą plecy jak wykonuje te ćwiczenie. Ale w domu to tak kulawo ,pozatym już mi schodzą zakwasy powoli. No ,ale myślę ,że już nie będe dawał dużego obciążenia. Dam 20kg, zrobię ze 20-30, potem ktoś mi zdejmie i dalej będe robił już bez obciążenia max ile zdołam. To chyba będzie lepsze (hmmm ,ale przecież ostatnio właśnie tak zrobiłem ) No nic, za pare dni mam triceps znowu ,więc jakby co to napiszę, czy znowu jest problem z plecami ^^

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o interwały podczas robienia masy.

Następny temat

czy mozna ćwiczyc bicepsy 2xtygodniowo

WHEY premium