SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na poręczach

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć. Od około 2 tygodni jestem na masie i mam problem z pompkami na poręczy. Robie je z obciążeniem i na drugi dzień odczuwam zakwasy na czworobocznym. Zmieniłem to ćwiczenie na pompki na maszynie takie uginanie siedząc. Zastanawiam się czy to ćwiczenie jest dobre i moge to tym zastąpić. Eliminując to cw już nie odczuwam zakwasie na plecach , ale się zastanawiam jak odpuszcze pompki na poręczy pozniej za jakis czas będę chcial robić i siła spadnie?? Teraz jestem w stanie bez obciążenia zrobić 15 dipów. Wiem też że czesto nie wolno zmieniac cwiczen więc chyba zostane przy maszynie. Mój trening na trica to pierw ławka wąsko potem te pompki na maszynie francuskie i wyciąg uginanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale to co piszesz jest zupełnie niezrozumiałe. Jest tutaj zbyt dużo niejasności żeby cokolwiek doradzić. Przede wszystkim należy dokładnie wypełnić formularz ankiety działu trening dla początkujących. Opisać swoją osobę i wkleić cały plan treningowy. Poza tym, wspominasz o sile, następnie o wytrzymałości i jakiej obawie. Jedno albo drugie. Co jest Twoim celem treningowym? Zapraszam do odpowiedniego działu i wypełnienia formularza ankiety działu.

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ozempic - skutki uboczne

Następny temat

Umowa zlecenie - porady

WHEY premium