SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki i brzuszki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
witam! od razu mowie ze gram w koszykowke. 5x w tyg mam treningi. Jakos na poczatku pazdziernika chce wbic na silownie i zrobic diete, lecz na razie wykorzystuje czas i cwicze. Mianowicie robie pompki i brzuszki. Nie mam zielonego pojecia ile ich robic i ile razy w tyg. Moze mi ktos pomoc? Bo codziennie jak bede robil to chyba niedobrze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
co dziennie nie ale co drugi tak

więc proponuje ci pompki z progresją, czyli zwiększaniu liczby powtórzeń.zrób sobie test ile w jednej seri potrafisz zrobić max pompek potem będziesz się tym sugerował przy układaniu.
możesz zrobić 4s. przy czym w każdej następnej zwiększasz liczbę powtórzeń (w każdej serii zwiększasz o tyle samo co w poprzedniej)
np:
1s-20p
2s-24
3s-28
4s-32
musisz wiedzieć ile możesz max zrobić pompek po takim teście pompek robisz jeden/dwa dni przerwy i jeedziesz tak jak ci proponuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
a brzuszki tak samo?? aha i jak wejde na silke za jakies 2-3tyg to juz zaprzestac z pompkami i brzuszkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
jak chcesz to możesz tak robić brzuszki ale powiem ci że brzuszek tak nie ćwiczyłem jeszcze tylko pompki
co do drugiego pytania to wtedy ja proponuje pompki jako rozgrzewka przed treningiem,,,,jedna lub dwie serie na max jako rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
aha :) dzieki ;) no na brzuchu mam troche tluszczu dlatego chce te brzuszki robic he :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie ud.

Następny temat

Gotowa by powalczyć o fajną sylwetkę...

WHEY premium