SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
Wtorek, sroda, piątek, niedziela pompki, a czwartek i sobotę brzuszki i inne ćw. na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
Czy może być tak: wtorek, czwartek, sobota robię pompki a środa i niedziela brzuszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Brzuszki rób po pompkach.

Jak ma być regeneracja w dany dzień to nie ćwiczysz wtedy

Czyli :
wt-czw-sob <--- ćwiczysz
śr-pt-ndz-pon <--- odpoczywasz

Zmieniony przez - YANKESStm w dniu 2012-11-03 20:13:32

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
YANKESStm
Jak przeczyta, że pon-śr-pt albo wt-czw-sob, to chyba zakapuje, że chodzi, żeby był jeden dzień przerwy między treninami ?

Dobra w takim razie, żeby mógł prawidłowo trenować napisze wszystkie możliwości bo napewno by się tego nie domyślił


A więc tak :

poniedziałek - środa - piątek
wtorek - czwartek - sobota
środa - piątek - niedziela
czwartek - sobota - poniedziałek
piątek - niedziela - wtorek
sobota - poniedziałek - środa
niedziela - wtorek - czwartek


Pozdrawiam !

peace

Zmieniony przez - YANKESStm w dniu 2012-11-03 19:31:30


Widziałem na tym forum mnóstwo tematów i zapewniam Cię, że wszystko jest możliwe..

A Ty autorze trenuj całe ciało jednego dnia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
MojeImie
Widziałem na tym forum mnóstwo tematów i zapewniam Cię, że wszystko jest możliwe..

A Ty autorze trenuj całe ciało jednego dnia..



Myślałem, że mnie już będziesz atakował

peace

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
Ok dzienx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
YANKESStm
MojeImie
Widziałem na tym forum mnóstwo tematów i zapewniam Cię, że wszystko jest możliwe..

A Ty autorze trenuj całe ciało jednego dnia..



Myślałem, że mnie już będziesz atakował

peace


Przecież ja Cię nie atakowałem, po prostu zwróciłem małą uwagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a nogi jak u bociana plecy jak modelka na wybiegu...grunt żeby byl sześciopak i jakiś zarys cycków...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
MojeImie

Spoko


QUEBLO

Zapomniałeś o bicku

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
QUEBLO chcę Ci powiedzieć że jak się pytam o brzuszki i pompki to nie znaczy że nie cwiczę pozostałych partii...jeśli chodzi o nogi to gram w piłkę nożną i robię przysiady, a plecy to się podciągam z nachwytem, bica narazie nie cwiczę bo nie mam zadnej hantli ani sztangi(ale planuję kupić).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening

Następny temat

Rzeźba z ławeczką, sztangą i hantelkami

WHEY premium