SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba z ławeczką, sztangą i hantelkami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Wiek :18
Waga :108
Wzrost :194
Cel do osiągnięcia: Rzeźba + redukcja tkanki tłuszczowej
Staż : 3 miesiące
Aktywność fizyczna : mała. tyle co na w domu na ławeczce + wf w szkole


Witam mam na imię Paweł i chcę się wyrzeźbić mając w domu ławeczkę, sztangę, i hantelki z obciążeniem 60 kg.

Teraz zupełnie szczerze ... nie mam bladego pojecia jak się do tego zabrać. Chcę się wyrzeźbić dla dziewczyny i dla siebie aby moje ciało ładnie wyglądało ... rozkminiałem różne rozpiski, różne diety i nie mam nadal pojęcia od czego zacząć. Nie umiem sobie ułożyć dobrej rozpiski. Chce ćwiczyć, mam dobrą motywację, sprzęt ale pomysłu brak ... wiem że nikt od tak nie napisze mi dobrej rozpiski ... ale BARDZO bym prosił ... aby ktoś konkretny kto się na tym zna mi pomógł gdyż chcę osiągnąć swój cel ... Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
marmur
YANKESStm



Przecież to prawda, że dobrze wykonane ćwiczenie podstawowe ( np. podciąanie na drążku ) rozwinie także biceps nie tylko plery.


akurat w poprawnym podciaganiu bicepsy powinny w ogole nie pracowac, ale mało kto umie je poprawnie robic....


według książki lafay'a podciąganie jest głównie na plecy i biceps, w takim razie technika powinna być raczej taka żeby jednak te bicepsy i plecy pracowały najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jeżeli chcesz schudnąć musić posiadać plan składający się z ćwiczeń wielostawowych, a do tego jakieś biegi lub interwały jeżeli dasz radę. Obciążenia Masz póki co wystarczająco.

Przysiady 4x8
Martwy Ciąg 4x8
Pompki na poręczach lub wyciskanie na ławeczce poziomej 4x8
Podciąganie nachwytem 4x8

Oczywiście pierw nauka techniki, znajdziesz filmiki na potreningu.pl przedstawiające jak dane ćwiczenie ma wyglądać. Trening możesz z początku wykonywać 2x tygodniowo, z co najmniej dwoma dniami przerwy między treningami siłowymi. Bieganie jeżeli chcesz w dni nietreningowe, weekend poświęć na całkowitą regeneracje.
Co do diety zapraszam do działu odżywianie, tutaj nie układamy..
Póki co tylko tyle wystarczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Witam !


Dieta
Na początek odżywiaj się zdrowo nie jedz śmiecioweo jedzenia, fast-food'ów itd. Tutaj masz link i 10 punktów które powinieneś przestrzeać by efektywniej spalić tłuszcz i mieć chcianą sylwetkę.

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Trenin


Na początek może być to FBW ( full body workout ).

https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Ćwicz tak jak jest tam napisane a będzie dobrze


Dołącz do teo jakąś czynność aerobową np. bieanie czy pływanie.


Pozdrawiam i wytrwałości !



Zmieniony przez - YANKESStm w dniu 2012-11-03 19:43:50

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten od Georga przeciętny... Bardziej bym widział albo FBW Traktora, albo 15-10-5 Wodyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Jak mjeko dopiero zaczyna swoją przyodę z żelastwem to może być

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie, na początku wszystko jest dobre. Tylko że lepsze jest wrogiem dobrego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Krzyh93
Pewnie, na początku wszystko jest dobre. Tylko że lepsze jest wrogiem dobrego...



Dokładnie

Nie ma planów idealnych, jeden podziała na druieo zayebiście a drui będzie miał na nim przeciętne rezultaty

Praktyka = rezultaty z planu

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Izolacje jak uginania np. na biceps niech sobie zostawi na później, pierw podstawowe ćwiczenia, dobrze wykonywane technicznie rozwiną wszystkie mięśnie, nawet taki biceps. Na początek te ćwiczenia, które wypisałem, a dopiero potem niech kombinuje.. Po co od razu pchać go na głęboką wodę. Plan ma być minimalistyczny, a pozwalający trenować całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Ostrożnie dobieraj ciężar, żebyś sie na starcie nie zajechał

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
MojeImie
Izolacje jak uginania np. na biceps niech sobie zostawi na później, pierw podstawowe ćwiczenia, dobrze wykonywane technicznie rozwiną wszystkie mięśnie, nawet taki biceps.


za dużo się bajek naczytałeś z działu dla początkujących
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

PLAN NA MASĘ DO OCENY. Proszę o pomoc.

WHEY premium