SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy , problem z b/w/t

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Potrzebuję pomocy w rozpisaniu b/w/t . Mam 19 lat , waga 83 kg i 152 wzrostu , zapotrzebowanie ponad 2000 . Cel 50-55 kg . Czyli redukcja do 1500 kcal dziennie i teraz pojawia się problem nie wiem jak rozpisać b/w/t . Ćwiczę 3x w tyg = 1h aeroby + okolo 40 min siłowe . I sobota około 1h marszu/truchtu przed śniadaniem . Dodam że dopiero zaczynam . Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wszystko jest w postach podwieszonych, nie jesteśmy w stanie dokładnie określić ile czego potrzebujesz - dlatego przyjmij pewien wariant i go koryguj, np. na podstawie poprawiania bierzącego jadłospisu.

Możesz zacząć od ok. 40-45% węglowodanów, z 20-25% białka, reszta tłuszcze.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Ok , dziękuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Wyszło mi tak b=168 w=18 t=84 i to w gramach a 2 opcja b= 139 w=47 t=84 i tu i tu wychodzi mi 1500 kcal , zastanawiam sie czy moze tak byc ? ogólnie bazuje na białku ale przerażają mnie te tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Obliczenia robiłam na podstawie wzorów z innego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wybacz, nie doczytałem, że jesteś kobietą.

Wyszło mi tak b=168 w=18 t=84 i to w gramach a 2 opcja b= 139 w=47 t=84 i tu i tu wychodzi mi 1500 kcal , zastanawiam sie czy moze tak byc ? ogólnie bazuje na białku ale przerażają mnie te tłuszcze

Jak wygladał Twój jadłospis dotychczas?

Osobiście proponuje, żebyś zajrzała do działu Lejdis, gdzie dziewczyny Cię pokierują jak należy.

Nie ma potrzeby, by tłuszcze Cię przerażały. Białka zdecydowanie za dużo. Kalorii może być nawet za mało. Węgle dlaczego tak drastycznie ucinasz?
Skup się również nad jakością spożywanej żywności, bo to dość istotny element.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Dotychczas jadłam co popadło dopóki nie zaczęłam ćwiczyć . Obecnie jest tak : sniadanie - jajecznica z 2 jaj , kromka chleba zytniego ( ciemnego ) i pol pomidora , 2 - sniadanie owoc lub jogurt , obiad - piers z kurczaka gotowana z ogorkiem lub pomidorem , przed treningiem musli z jogurtem naturalnym ( czasami samo musli ) , i po treningu czyli kolacja serek wiejski 150 g . Nie jest to dieta układana po prostu jem tak mniej więcej bo nie wiem co innego o małej kaloryczności dla tego tez chciałam ta rozpiskę b/w/t i z tym bym układała dietę .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta pomoc potrzebna

Następny temat

Dieta Low Carb i prośba o opinię oraz porady

WHEY premium