SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! x999

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154


pozniej wstawie jakies inne foty

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
no na tamtej focie nie widac ale na prawde jest tam tyle nie zalezy mi na waleniu sciemny;d jutro wstawie jakies inne lepsze foty z silki i skrytykujecie :D

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
mam jeszcze jedno pytanie moge polaczyc gainera z hmb?

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
po tego typu pytaniach widać że nie znasz podstaw

czytaj wszystkie podwieszone w dziale dieta i trening a pozniej jeszcze podwieszone z dzialu suple a w szczegolnosci to

https://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
podstawa jest odpowiedni dobór ilosciowy i jakosciowy pokarmów, bardzo pomocne mogą być rowniez lektura tematów podwieszonych w odzywianiu i w dziale z suplami.

Jestes mlody - nie szalałbym z suplami. Ew o-3, lecytyna/lipotropik jakis, zielona herbata, albo bardzo lagodny spalacz (thermo fat burner np).

gainer - przy poprawianiu jakosci umiesnieniato beznadziejny pomysl

wrzuc dietę w odzywianiu do sprawdzenia - bo jak w niej tkwi bład - to nic nie pomoze...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-11-24 22:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
widac sa tutaj dobrzi ludzie ktorzy pomoga... wiec jakie odzywki bys mi zaproponowal oczywiscie poprzedzajac je dieta(jaka?)

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
chcę zobaczyc tą diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
nie mozna tego nazwac "dieta" ale pilnuje sie bardzo dobrze np :
Śniadanie: chleb ciemny z kawalkiem szynki(2 kawalki)
w szkole 2 sniadanie: bulka;p z serkiem hohlan.... i do tego kubus
wracajac ze szkoly okolo godziny 15 jem obiad (paczka ryzu + pol gotowanej piersi z kurczaka) potem jesli jest dzien treningowy ide o 16 na trening a jesli nie niestety siedze przed kompem
podwieczorek 5 kawalkow chleba ryzowego takiego "suchego"
a na kolacje salatka z warzyw okolo 300g zawsze! w trakcie calego dnia wypijam okolo 3 litrow cieczy(w tym 2.5l wody mineralnej niegazowanej)i wiadomo jak juz wczesniej napisalem na poczatku 2cap 3 razy dziennie tego nieszczesnego "hmb" ktore nie przynosi rezultatow wg. naukowcow ale wg mnie przynosi! wiec to jest ta moja lipna dieta... jesli ekspert ma czas prosilbym o skorygowanie tego w miate mozliwosci!

Z gory dziekuje!

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
nie uważam sie za eksperta ale weź sobie wejdz tutaj https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

wszystko pięknie napisane poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
hugo mam do ciebie pytanie w sumie to jest prosba... moglbys mi powiedziec jak cwiczysz? tzn jakie partie w jakie dni i jakie cwiczenia na dana partie? chyba ze to jest jakas twoja tajemnica?! bylbym bardzo wdzieczny! a chce porownac twoj z moim(smiesznym)

dzis wiekszy niz wczoraj jutro wiekszy niz dzis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Karnityna Dawkowanie 16 lat

Następny temat

Co kupic?

WHEY premium