SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z dieta !?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Mam prosbe o wipisanie tu na tym temacie jakiejs diety białkowej tylko kogos kto sie na tym zna i juz to probował i oczywiscie dieta ma byc polska a nie jak pisza na innych forach takie diety ze niektorych pokarmow nie mozna dostac w polsce albo sa ale po kosmicznych cenach prosze jak mozna rozpisac to na dni

Dziekuje z góry !!! POZDRAWIAM

Marines Of Death

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Co za wymagania, puknij się w główke i zastanów o co prosisz Zapraszam do POSTÓW PODWIESZONYCH, i nie licz na to że ktoś Ci diete ułoży, jeszcze na wszystkie dni haha -) dobra już się nie śmieje -D

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
moze jeszcze oddzielna diete na wszystkie 365 dni i mamy ci jeszcze zakupic wszystkie produkty i upichcic jedzonko?

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
OmaX wejdz na link z mojego podpisu tam masz super diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Nie chodzi o to tylko to co mniej wiecej jesc w jakich godzinach co jest najlepsze i w jakich ilosciach tylko o to mi chodzi a nie :D:D specalisci sie odezwali :P

Marines Of Death

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
no juz Ci napisalismy ze nikt Ci nie napisze diety, a juz pisanie ile dokladnie i kiedy graniczyloby z cudem bo wydaje mi sie, ze tak dobrze Cie nie znamy
ale jesli chcesz sie dowiedziec mniej wiecej o co chodzi w odzywianiu to w postach podwieszonych masz wszystko co Ci do tego potrzebne

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jest możliwe ze zgłosisz się na gg , zapłacisz pieniądze i ktoś na takie coś pójdzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan diety. prosze o ocene

Następny temat

PIERŚ z KURCZAKA :)

WHEY premium