SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Zastanawia mnie jeszcze czy kombinować coś ze swoim przysiadem na barkach. Odkąd zabrałem się porządnie za nogi przysiad robię w szerokim rozstawie stóp, lekko szerzej niż barki ze stopami skierowanymi na zewnątrz. Nie wiem czy powinienem to zmieniać czy mogę cały czas robić w ten sam sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bez nagrania nie da sie ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
U mnie w dzienniku na ostatnich stronach jest film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z boku jest więc dokładnie nie widać, ale wygląda na szeroki rozstaw no i płytko strasznie. Rozciągaj pośladki i hamstringi koniecznie.
Ja osobiście mam problem z biodrami (wrodzony) i muszę siadać z rozstawem mw. na szerokość barków żeby siąść głęboko.
Jeżeli zależy Ci na sile to siadaj w sposób, który daje Ci największe przełożenie siły. Ale koniecznie zrób deloading i siadaj głębiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Tak stoję dosyć szeroko, ale tak mi jest najwygodniej siadać z dużymi ciężarami, sztangę wtedy trzymam jak najniżej,
Zaniżę ciężary od przyszłego tygodnia i tak zmiana planu.
Znasz jakieś ćwiczenia rozciągające, które mógłbym dodać do tego planu push/pull?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Myślisz, że dzień dobry by się tu sprawdziło? Czy może coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Hubert mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie
Kończę już tą siłówkę, zostały mi 2tyg. i potem chciałbym się sprawdzić na 1powt, tylko nie wiem czy to zrobić jakieś 2dni po ostatnim treningu czy odczekać chociaż tydzień i dopiero, a potem zaraz po sprawdzeniu się ruszyć z kolejnym planem. Jak Ty byś to zrobił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
źle wykonujesz ów przysiad - cięgnie Cię bardzo do przodu chociaż nie schodzisz głęboko.

jakbys mógł wrzucić jeszcze ów filmik tutaj, albo nagrać nowy- z bokiu i z przodu, ew. także z tyłu to bez otwierania wielu stron można by ocenić tutaj, przyjrze się mu napewno jeszcze dokładnie bo nie jest napewno idealnie[ główny błąd to b. duży nacisk na plecy]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-04-15 18:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
poprawiłem to już, tak mi się zdaje przynajamniej, że jest lepiej


110kg


118kg
mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie z ostatniego postu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Weekendowa masakra: trening dla zapracowanych !

Następny temat

Rozpiska treningu do oceny

WHEY premium