SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Za nie długo wchodzę w dłuższy cykl i mam pytanie na temat dawkowania kilku suplementów , aktualna waga 85 kg

-aakg 3g
-cytrulina 2g
-agmatyna 500mg
-od czasu do czasu geranium 30mg

Z czasem będę zwiększał dawki. Czy na początek starczy takie dawkowanie ?
Wspomagam się jeszcze kreatyną i ba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
Jest ok.
Możesz nawet zacząć sobie od 20mg gery na start

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Do jakich dawek maksymalnie mogę pociągnąć i jaką przerwę zrobić żeby tolerancja była podobna do tej co na początku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W dorianie podobno 50 mg siedziało , więcej chyba nie ma sensu,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
altarion
Do jakich dawek maksymalnie mogę pociągnąć i jaką przerwę zrobić żeby tolerancja była podobna do tej co na początku ?


chodzi Ci o gere?
jednemu wystarczy 30mg innemu 50 bedzie malo, ale imo za duzo nie ma co ladowac, jezeli 40-60 mg nie bedzie dzialalo jak trzeba to juz nie ma co ladowac wiecej no ale sprawa indywidualna i kto co lubi
co do przerwy to tez indywidualna sprawa, zalezy jak podatny jestes, jakie dawki potrzeba, jak czesto stosowales itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Dzięki za odpowiedzi. Mogę dorzucić yohe do tego jeszcze czy nie ma sensu , jeżeli nie redukuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO nie ma sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki do koszykówki.

Następny temat

Czy można to łączyć?

WHEY premium