SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w suplementacji....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Witam wszystkich!!!

Z racji tego iż jest to mój pierwszy temat, chciałbym powitać i pozdrowić wszystkich użytkowników forum. Przyznam szczerze że forum jest naprawde ciekawe i wiele rzeczy naprawde można się dowiedzieć. Dlatego właśnie moje pytanie kieruję do was i prosze o pomoc.

W sumie nie jestem zbyt doświadczonym kulturystą, tak naprawde ćwicze dopiero od 9 miesięcy, przebyłem dwa cykle pierwszy : massacra x 2 + HMB trwało to 6 tygodni przytyłem 17 kg poczym jak odstawiłem massacre spadłem 10 w dwa tygodnie i został brzuch. Także massacry nie polecam :). Drugi cykl :
Creatine magna power + l-glutamina treca 1op + bcaa olimpu + białko + aakg treca 1op + clen buraxin + l-karnityne + noi standardowo HMB revolution po tym cyklu troche przytyłem ale było to bardziej stabilnijsze niż po massacre, byłem zadowolony.
W obydwu przypatkach diety brak. W tej chwili skończyłem sześciotygodniową diete "odłuszczającą", i chciałem zacząć cykl na mase i siłe.
Do rzeczy:
zakupiłem już nanovapor przed treningiem i storma po treningu i w dni nie treningowe do tego glutamine z hi-teca (gluta fusion) i białko z ostrovi wiaderko ) i w sumie narazie tyle, dlatego prosze o pomoc co jeszcze do tego by sie przydało, może jeszcze jakąś kreatynke, może coś na pobudzenie testosteronu, ogulnie cykl chciałbym ciągnąć 7 tygodni ostrego ćwiczenia i diety noi i suplementacji tylko z tym ostatnim mam problem dlatego prosze was, bardziej doswiadczonych kolegow o pomoc ... Co jeszcze do tego ??? Pozdrawiam

Go Hard Or Go Home . . .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
A jak juz sie wypowiadasz to sie wypwiedz na temat a nie tak poprostu zeby cos wypowiedziec........

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Acha mam jeszcze zaszetke creacoli z megabola i troche l-karnityny karni 2000, pozdr

sory za te emoty miały być takie : ) ) ) ) coż dopiero zaczynam na forum...

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Ankietę??? Prosze o nakierowanie ... gdzie ją znaleść

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
1. WIEK: 25 lat
2. WAGA: 85 kg
3. WZROST: 176 cm
4. WYMIARY:
-biceps : 39 cm
-klata : 111 cm
-udo : 58 cm
-talia : 96 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9 miesięcy
6. CEL SUPLEMENTACJI: masa i siła
7. DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY:
AAKG, MASSACRA, l- karnityna, BIAŁKO ISOLAT, CLENBURAXIN, HMB REVOLUTION, CREATIN MAGNA POWER, BCAA OLIMP, ARGININA VITAL MAX,
... więcej grzechów nie pamiętam...
8. KWOTA KTÓRĄ MOGĘ PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY: BRAK OGRANICZENIA
9. POZIOM BF%: 28,8 % (jeśli to jest to co myśle :) ) procentowy udział tłuszczu w masie ciała?
10. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA: ZDECYDOWANIE DO TYCIA BUDOWA JABŁKO, BRZUCH! BRZUCH! BRZUCH!
11.WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 85 kg seria 8-10 powtórzeń, 98 kg jedno wyciśniecie
-mc: 90 kg seria 8-10 powtórzeń
-biceps: 40 kg na szntangli stojąc seria 8-10 powtórzeń
-triceps: 40 kg na wyciągu stojąc przodem seria 8-10 powtórzeń
12. CZY MASZ DIETE: teraz już tak

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
widze że słabo ciekawy temat rzuciłem :P

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
nanoVapor + storm wystarczy
ewentualnie jeżeli chcesz możesz dodać jakiego buzzera teścia.
pozatym patrząc na Twój staż to wydaje mi się że nie potrzebnie wydajesz tyle kasy na suple ,
bardziej skup się na diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Generalnie to niewiem co to jest booster ...... moj staz jest nie duzy ale generalnie czuje ze suple dzialaja na mnie strasznie takze mowisz ze to wystarcza??? spoko generalnie chodzi mi o to czy jeszcze do tego nie zazyc np. dominatora kreatynka lub jakis tribulon lub cos takiego .... pozdr...

Go Hard Or Go Home . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
im więcej nie znaczy lepiej
suple to tylko dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
"buzzera tescia" w sensie pobudzacza testosteronu :) ok wchodze w to :) cos jeszcze???

Go Hard Or Go Home . . .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze suple

Następny temat

Cm3 + AAKG rozkład cyklu

WHEY premium