SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 214
Witam. Ostatnio zrobiłem kilka zakupów: Top Mass, System Protein 80, Monohydrat kreatyny i L- glutaminę. Mam kilka pytań odnośnie ich zażywania. Dawka kreatyny w fazie nasycenia podana na opakowaniu wynosi 20-30 tabletek dziennie. To chyba trochę zbyt dużo? Czy wystarczy 10g w fazie nasycenia (ja biorę 4 razy dziennie po 5 gr) , a później branie 5g dziennie (po treningu)? Biorę takze glutaminę rano przed śniadaniem i przed polożeniem się spać. Czy te pory są dobre czy lepszy efekt da stosowanie jej po treningu? Top Mass biorę raz dziennie po południu. Trening mam przeważnie kolo 20, bo mój partner treningowy do poźna pracuje.Po treningu od razu jem kreatyne z glukozą. W domu jestem koło 21:30-22:00. Jem ryż z jogurtem oraz System Protein 80.Czy lepiej zażywać po treningu Top Mass czy System Protein 80? Przed snem (około 23:00) zażywam glutaminę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
1..nie rob fazy nasycenia...
2..gluta lepiej po treningu...
3..po treningu top mass....
4...przed snem zjedz...bialko...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A ja bym zostawił tak jak jest
Glutanprzed snem..moze być..moje zdanie na jej temat jest negatywne,ale nie wazne.
Po treningu zrob tak jak dotychczas.Top Masa daj między posiłkami lub do nich jak jesteś bardzo szczupły.
Fazę nasycania mozesz sobie darowac..
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 214
Ok. Dzięki za porady. Podobno biorąc kreatyne bez fazy nasycenia można ja stosować dłużej. Czy to prawda? Jaką przerwę należałoby zrobić między kolejnymi cyklami kreatyny? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeśli masz glutaminę, to po treningu weź ją w największej ilości, poza tym z rana i na noc jest ok. Cykl kreatyny trwa 4-6 tyg, bez względu na to, czy bierzesz z nasyceniem, czy bez, to po tym czasie jej działanie słabnie, 2 cykle rocznie w zupełności wystarczą.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja propozycja !!

kreatyne możesz brac tak :
- dni treningowe :rano 5g i po treningu 5g
- dni nie treningowe : rano 5g i wieczorem 5g

glutamine najlepiej :
dni treningowe : rano 5gr i po treningu 10g
dni nietreningowe : rano 5g i wieczorem 5g

lepiej po treningu top massa w domu 100g ryży z jogurtem i SP 80

białko najlepiej ( rano ,po treningu, i na noc )




D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A ja proponuje w dni treningowe zasuwac kreatyne przed treningiem z niewielka dawką glukozy(na 15-30 minut przed treninmgiem,) a po treningu glukozę z druga dawką kretki
Działa znakomicie.
W domu konkretny posiłek,top masa między posiłkami lub do nich.Moze być również przed snem.
Pozdro.


Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 214
Wielkie dzięki!!!!!!!! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 214
Jeszcze jedna sprawa. Czy zażywając d-rybozę mogę przedłużyć branie kreatyny i zwiększyć ilość cykli? Słyszałem sprzeczne opinie na temat rybozy. Jedni mówią, że nie ma różnicy czy do kreatyny spożywa się rybozę czy glukozę. Inni mówią, że ryboza jest lepsza. Także Olimp na swojej stronie twierdzi, że ryboza jest lepsza niż glukoza, ponieważ daje lepsze efekty w połączeniu z kreatyną i nie powoduje przyrostu tłuszczu. Co sądzicie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-jeśli będziesz jeszcze czuł działanie kreatyny móżesz przedłużyć cykl

ryboze czy glukoze ?? wybierz glukoze bo dużej różnicy nie ma! oprócz ceny !!! a producent jak producent jakoś klijnentów musi zachęcić



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 214
Dzieki soldiier!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pod jaka nazwa i za ile kupie tribulusa w angli????????

Następny temat

Provit 85 czy SP80???

WHEY premium