SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dalszych treningach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036


1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała -
2) wiek- 18 lat
3) waga/wzrost- 206 cm/115 kg
4) staż treningowy- 5 miesiecy
5) cel cyklu - siła i masa mięśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy -nitro 2, aminomax, obecnie bcaa
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od- bcaa
9) ilość dni wolnych od kreatyny - brak
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)- na dietę zupełnie nie mam czasu ale staram sie jak najlepiej odżywiac
11)przewidziane finanse na cykl - ok. 300 zł
12) uwagi i sugestie- wiem, ze mój wygląd pozostawia wiele do życzania, ale ogólnie jestem zadowolony i nie żałuję 5 miesiecy spedzonych na siłowni, ponieważ widze duża różnice w porównaniu z tym jak wygladałem przed rozpoczeciem treningów. Można powiedziec, ze ''wkreciłem'' sie w siłke, cwicze regularinie 3 x w tygodniu. Chciałbym poznac waszą opinie, co byscie na moim miejscu robili. Zaznaczam, ze mam nietypowe warunki fizyczne. Dzieki z góry za odpowiedż.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
kawal skurvysyna . 206 cm ;o

spal tłuszcz przede wsyztskim bo obecnie to wyglada słabo a tego tluszczu ejst sporo

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
przede wszystkim wdrozylbym diete
po sylwetce widac, ze sa duze odstepstwa od czystego jedzenia. musisz na poczatek zadbac o ten punkt.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
Własnie ze mam dobre nawyki zywieniowe. Zero fast foodów, chipsów itp. Wiecej gotowaniego niz smażonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
ale nie orientujesz sie mniej wiecej nawet w rozkladzie b/w/t?
a zaburzone proporcje nie sa tak anaboliczne jak bysmy sobie zyczyli.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Chodzi o diete ( zebys orjentacyjnie wiedział ile kcal spozywasz ) a nie o dobre nawyki zywieniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
Szczerze mówiac to sie w tym nie za bardzo orientuje. Ale spożywam 5-6 posiłków dziennie, po za tym nigdy nie miałem problemów z nabraniem masy, taka genetyka. Wiem ze dieta duzo zdziała, ale po prostu nie starcza mi czasu na przygotowywanie różnych posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Leń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
Nie, ja na prawde nie mam czasu. W domu spedzam max 3 godz dzieniie ( po za nocą ) i to jest czas w którym musze zajmowac sie nauka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Redukuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1534
wysoki jesteś w pi..u :). Ćwicz przedramię, bo jakieś małe ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
krki: takie geny :) Majkel: ale zależy mi tez na sile i masie miesniowej, a na redukcji to raczej nie mozliwe, ale skoro mówisz ze tak bedzie najlepiej t oprzemysle to :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna - pomoc

Następny temat

3 Cykl

WHEY premium