SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
na poczatek daj sobie 3/4 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Dam rade wiem na co moge sobie pozwolic a jak nie bede wyrabiał to odejmę coś a aeroby po to by po siłowni dobrze sie rozluźnić itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
To w czym problem, ulozyles i jedziesz, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
ja bym wywaliłem ten darazek,
wydajesz sie byc kumaty juz w teamacie tego sportu;) to git trenuj, pisanie kolegów ze sie zajedziesz nic i tak nie da bo podobnie jak ja lubie ciezko trenowac i jakies tam ograniczenia na mnie nie dziaja;)
polecam Ci zrobic czasem trening na basenie czasknac 60-80 basenów w tepie, zobaczysz ze przy takiej obietosci treningu bardzo Ci ten basen pomoże;) powodzenia

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Dziękuje a basen przemyśle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
:) pamietaj o zbilansowanej diecie i dzuej ilosci snu;) suple to dodatek ale jak ciezko trenujesz to sie przydadza;) tez pewnie jestes tego swiadomy

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Paker to nie chodzi ze my mamy zle intencje czy ze twierdzimy ze sie napewno zajedzie, psychicznie czlowiek moze byc nawet nie zajechany jak trenuje 7 razy w tygodniu, ale tu chodzi o organizm, tak sama bylo ze mna odrobine ze zaczalem odrazu z treningami 5 razy w tygodniu, psychicznie bylo dobrze nie poddawalem sie ale fizycznie to przez miesiac bolaly mnie nadgarstki, kostki u nog od skakanki, jest wiele rzeczy ktora wplywa na to czy sie zajedziesz czy nie, czyli zbilansowana dieta, duzo snu, i wytrwalosc.
A jak czujesz ze organizm jest strasznie zmeczony to poprostu odpusc sobie trening czy dwa. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-11-30 16:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
To wszystko jest do ułożenia. zarówno twoja jak i jego postawa jest w tym wypadku nie na miejscu. autor sam chyba nie wie co mówi. Niech sobie tak ćwiczy jak mu wygodnie. To co sobie tam ułożył to nikt nie wie po odwalił to na kolanie. Ile biegu może on biega sobie 10min a potem idzie na trening to mu naprawdę to nie zaszkodzi. albo robi 2 podciągnięcia. Plan jest ukazany w sposób na odwal więc trudno tu cokolwiek ocenił. Olał temat nawet nie wiadomo czy chciało mu się przeczytać tematy podwieszone. Przyszedł poprowadził monolog i sobie wyszedł ot tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Zgadzam sie z Nowym i temat nie potrzebnie zalozony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
Ttomek, w mojej wypowiedzi nie było ani troche krytyki w Twoja ani kolegi strony, nie nieguje nic chciałem tylko przekazac koledze informacjie ze nie jest sam;) pozdrawiam;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Ochraniacze na lewą czy prawą nogę.

WHEY premium