SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w MC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
Mam pytanie a mianowicie czy podczas robienia max na MC mozna sobie ciężar "oprzeć" o uda??
Dokladniej chodzi mi o to, że mam słaby uścisk i jak robie MC to lekko uginam nogi i ciężar podpieram o uda i ciągne do góry...
Na zawodach jest takie coś dopuszczalne??
Dz za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ile mianowicie ciągniesz teraz ??

Ruch musi być raczej swobodny, żeby sędziowie widzieli, że panujesz na ciężąrem.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
145kg ;p;p
przy 79 kg wadze ;/;/
Chciałem 150kg ale właśnie po udach pociągłem i kumpel mówi, że tak raczej nie wolno... ja sie na zawody nie wybieram (bron Boze);p ale chce liczyc swe max z przyjetymi narmami ;p;p

Zmieniony przez - Bauer90 w dniu 2008-02-17 20:15:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12631
nie wolno opierac!

"Przeszedłeś przez życie bez walki. Nikt się nie dowie, ani nawet ty sam, co potrafisz."
Seneka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12631
jeżeli nie utrzymujesz sztangi to pocwicz chwyt lub jezeli tego nie robisz to zastosuj chwyt przemienny

"Przeszedłeś przez życie bez walki. Nikt się nie dowie, ani nawet ty sam, co potrafisz."
Seneka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
No stosuje ten chwyt naprzemienny;p;p więc po prostu będe ćwiczył siłę uchwytu ;p
dobra dzięki narazie



Zmieniony przez - Bauer90 w dniu 2008-02-17 21:05:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Moim zdaniem jeśli jeszcze nie będziesz startował na zawodach to po prostu staraj się skupić na technice, a dopiero potem na osiągach. Jeśli wypracujesz dobrą technikę to potem Ci będzie łatwiej.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie można tak robić. To jest tzw wózek i na zawodach tak nie wolno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8082
OK
dzieki za odpowiedz ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywaid ze strongmanem ---> propozycje pytań!

Następny temat

Druga edycja PAL zakonczona!

WHEY premium