SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Intermittent Fasting :))

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
Może inaczej napisze Ci jakie miałem plany :) Dzien 1 : od przebudzenia sie (około 6) rano nie spożywam nic do godziny 16 (+noc czyli tak jakbym nie spożywał około
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
kurde wcisąłem enter za chwile dokończe xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
Dzień 1: wstaje około 6 rano i nic nie spożywam do godziny 17 około 16-17 zaczynam aeroby czyli konkretne wypociny , po treningu aerobowym około 30 minut siedzenia na dupie i zaczynam okno żywieniowe czyli 1 posiłek po czym przystępuje do siłowni i w tedy spożywam białko po około godzinnym treningu na siłowni , zaczynam 2 posiłek , i znowu po około godzinie 3 czyli ostatni posiłek , po czym znów biore białko , i idę spać i tak w kółko :) co o tym sądzisz ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Strasznie drastycznie, jak na pierwsze podejście do tej sprawy. Pamiętaj, że maksymalne skrócenie okienka żywieniowego może nie być najlepszą opcją. Po drugie aeroby po 10/11h na nogach są co najmniej szalonym pomysłem. Nie rób aero i siłowego w tak krótkim czasie po sobie. Twój organizm zwariuje. Rozłóż to inaczej czasowo - napisz plan dnia. O której wstajesz, co robisz, o której zaczynasz okienko, o której idziesz spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
okej :) a te białko to jak sobie rozłożyc pod tego IF'a 2x dziennie czy może 1x dziennie ? :) bo jak będe stosował okienko postowe czy jak one sie tam nazywa (te bez posiłków) to wtedy raczej nie powinienem brać białka nie ? :D przynajmniej mi się tak wydaje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Na pewno nie podczas "zamkniętego okienka" czyli podczas postu.

Czekam na rozpiskę planu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Bialko wedlug brakow w diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
Poniedziałek
6:00-pobudka
7:00-15:00-szkoła
15:30-trening aerobowy(ok.30min)
16:30-pierwszy posiłek+białko
16:45-trening siłowy
18:00-2 posiłek
19:30-3 posiłek
22:00-23:00-białko
00:00-06:00-sen

niewiem czy o coś takiego Ci chodziło ale tak to zrozumiałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Pozytywnie na Twoje efekty mogłoby wpłynąć wydłużenie czasu poświęcanego na sen do 7-8 godzin.

Z kolei rezygnacja z aerobów przed treningiem siłowym mogłaby korzystnie wpłynąć na zwiększanie masy i siły mięśniowej, a także zmniejszyć ryzyko znacznego pogorszenia się profilu hormonalnego podczas odchudzania, co w wieku 17 lat wydaje się szczególnie istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
Czyli sugerujesz aby zrezygnować z aerobów ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

Następny temat

19lat a brzuszek prawie jak ojca

WHEY premium