SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy dobraniu posiłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Witam wszystkich prosił bym was o pomoc odnośnie posiłku po treningu, problem mój polega na tym że pracuję na nocnej zmianie i od razu po pracy stratuje na siłownię 6:00. W skrócie opiszę jak wygląda sprawa jedzenia.
2:30 kurczak/wołowe warzywa
ryz/kasza
7:30 odżywka białkowa banan
8:30 serek wiejski/jajka 4 i płatki
owsiane/chleb razo
9:15 sen
Czy te produkty nadają się przed senem żeby nie zamulać żałądka czy coś znienic i czy należało by też dodać jakieś tluszcze do tego posiłku. Wiem że całe jajka to już są tluszcze ale czy znienic żółtka nie na przykład na Masło orzechowe lub omega 3.
Ps. Dobam że jestem teraz na cyklu masowym( bomba)
Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Po treningu możesz zjeść posiłek, który będzie zawierał tłuszcze, także mogą być to całe jajka,
posiłek skomponuj tak by wpisał Ci się w Twój bilans.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chlopie, jak Ty bijesz SAA i z takimi pytaniami przychodzisz to przepraszam za nieuprzejmosc, ale krzyz na droge. pomijajac juz fakt samej diety, o ktorej nie masz zielonego pojecia. najpierw podstawy, potem, ewentualnie, wspomaganie.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Nie znasz mojej całej diety a krytykujesz mnie ze nie mam zielonego pojęcia. Chodzi mi tylko o posiłek po treningu a zarazem zaraz przed snem. Z czego robisz halo od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Jesteś ekspert od diety czy od krytyki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
Dzięki Koniu151 za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Zwykły posiłek zbilansowany we wszystkie zalecane źródła składników odżywczych, jak w innych posiłkach. Tutaj nie ma niczego szczególnego, co wyróżniałoby ten posiłek od innych. Poza tym, jeżeli chcesz oceny Twojej diety, to zacznij od wypełnienia dokładnie ankiety działu. Z kolei kilka dni rozpiski diety wrzuć zgodnie z opisem w regulaminie działu. Zapraszam do zapoznania się z nim w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LC na mostku ?

Następny temat

Żelki po treningu

WHEY premium