SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy doborze treningu!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Witam wszystkich!
Bardzo bym Was prosił o rady o to jaki trening powinienem teraz mieć.

Wiek: 21 lat
Waga: ~80kg
Wzrost: ~179cm
Staż: jakieś 8 miesięcy
Dieta: brak, ale ogólnie wiem czego więcej jeść (i jem :) )
Suplementy: brak, od czasu do czasu gainer
Historia: Aktualnie jestem po 7 tygodniowym treningu ogólnorozwojowym, teraz mam tydzień regeneracji. Wcześniej miałem jakieś treningi ogólnorozwojowe i dzielone, ale one były takie hmmm... mało profesjonalne :) Ale zawsze coś tam pomogły :)
Sprzęt który mam do dyspozycji: ławka (bez tego na nogi), modlitewnik, sztanga, hantle, wyciąg dolny i górny, ławka rzymska, rowerek, suwnica i drążek.
Czas: 3 razy w tygodniu - wtorek, czwartek i niedziela

Zdaje się że dalej powinienem mieć trening na masę. Zastanawiam się nad treningiem dzielonym i o propozycje takowego bym tu prosił. Ćwiczenia najlepiej z Atlasu Ćwiczeń z tego forum. Kumpel namawia mnie na MAXy które on wykonuje, ale jakoś niespecjalnie mi się to podoba. Oddzielnie robię ABSa2. Jeśli nie chce Wam się pisać całych treningów to prosiłbym chociaż jakieś linki z treningami które by mi odpowiadały. Może bym sobie je jakoś lekko przerobił, żeby odpowiadały na moje potrzeby.

Aha, jeszcze jedna sprawa. Byłby w ogóle sens kontynuowania ćwiczeń ogólnorozwojowych (w jednym dniu przerabiane są wszystkie partie mięśni)? Bo ćwiczę z kumplem u niego, a on studiuje dziennie, ja zaocznie i PRAWDOPODOBNIE od czasu do czasu (powiedzmy raz na 2 tygodnie) przepadałby mi trening. Wtedy chyba lepiej stracić trening ogólnorozwojowy, niż dzielony?

Dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Poczytaj posty podwieszone. Tam znajdziesz propozycje treningow. Zarowno dzielonych jaki i FBW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa problemy: brak siły, miesiączka

Następny temat

Jaki trening najlepiej na redukcję?

WHEY premium