SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc odnośnie 2 rzeczy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
Witam
Mam takie 2 problemy:
a) lewy biceps jest mniejszy, słabszy i jak napnę go to dużo mniej twardy niż biceps prawy co na to poradzicie, dodatkowe serie czy co
dodam ,że czytałem dużo razy ,że to po czasie się samo wyrównuje, na siłowni ćwicze już 3 miechy , z tym ,że od 2 mam problem z tym bicepsem
mój plan
fbw 1dzień na siłowni
fbw 2x w domu z hantlami
z wiadomych mi powodów, ale od czerwca będzie 3 x fbw na siłowni
b)Narazie dążę do masowania mięśńi i mam takie pytanie czy da się jakoś spalić fat na brzuchu,udach,pośladkach bez diety, tzn chodzi mi o jakieś ćwiczenia czy coś, tak aby nie tracić masy mieśniowej
Diete mam mniej więcej ustaloną, nie jem wieprzowiny - zastąpiłem wołowiną, ograniczyłem bardzo słodycze

Wzrost około 175cm
Wiek 17lat
Waga 67,5kg stała, widze ,że mięśnie rosną , a waga się nie zmienia


Zmieniony przez - Loganekkk w dniu 2009-05-07 19:49:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
jak na 175 cm to waga jest dobra wiec nie wiem o jaki tluszcz ci chodzi.

pytanie 1. jak ja zaczynalem cwiczyc to mialem tak ze lewy bicek ledwo dawal rade za prawym podczas cwiczen ale po paru miechach normalnych cwiczen bez jakis dodatkowych seri na lewy wyrownalo sie a nawet o dziwo lewy jest teraz troche silniejszy a obwody obu sa rowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
a) Cwicz po równo na oba bicepsy tymi samymi obciążeniami, od słabszego zaczynaj serie, najlepiej hantlami - samo się wyrówna (a wiele osób tak ma - natura)
b) Spalenie fatu i masowanie - cięzko... najlepiej albo to, albo to - i bez diety raczej daleko ne zajdziesz - jest wazniejsza od cwiczen ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
Diete to mam coś takiego
chleb biały zastąpiony razowym
wieprzowina zastąpiona wołowiną
słodycze wyeliminowane(tylko od czasu do czasu w małych ilościach)
śniadanie: codziennie płatki z mlekiem
Obiad: zazwyczaj mięso wołowe, ewentualnie coś innego w zamian, ale wołowina głównie
Kolacja: chleb razowy z wołowiną,szynką,dżemem,serkiem,twarogiem - jak się zmuszę

Tak wygląda moja dieta , jak masz pomysły na zmianę to możesz zagadać na gg: 6632641
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Poczytaj dział odżywianie i ułóż coś porządnego - z tym to nic dziwnego, że nie rośniesz... przerzyj tamten dział, zapodaj porządna dietke na masę i trzymaj się jej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
Może to nie dział do tego, ale dlaczego twoim zdaniem nie rosnę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Zła dieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
nastepne smieszne pytania, bic klata, bic , klata, bic, klata-> zmierz swoje uda i zobacz czy przypadkiem nie jest ktores mniejsze od drugiego, a moze sa mniejsze od bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
1.Nie mam ud mniejszych od bicepsów, bo ćwiczę fbw i nie zapominam o nogach
2.W obwodzie dla sprawdzenia są większe od biców
3.Nie lubie cie
4.Nie pomagasz
5.Nie zbieraj znowu postów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
gateway93
nie wiem co sie czepiasz moze on trenuje wszystko ale tylko z tym ma problemy. no chyba ze udo po zmierzeniu bedzie mniejsze niz bic :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
tylko sie nie rozplacz, // nie zadawaj glupich pytan, wszystko sie pomalu wyrowna, cwicz dalej po maks 3 cw na teo B I C A lub mniej serii i bedzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiedzce czy to się sprawdza ?? 5 dniowy plan na masę

Następny temat

Plan na masę

WHEY premium