SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc odnośnie 2 rzeczy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
1)nieprzejmuj sie to musi chwile potrwac zanim sie wyrowna duzo osob tak ma i uwierz mi 3 miesiace to malo zeby sie wyrownalo cwicze 7 miechow i wciaz tak mam kumplowi sie wyrownalo po roku dopiero i tak jak wyzej wspomnieli cwicz obie rece jednakowo.
2) "da się jakoś spalić fat na brzuchu,udach,pośladkach bez diety, tzn chodzi mi o jakieś ćwiczenia czy coś, tak aby nie tracić masy mieśniowej " nie ma bata musisz spalic tluszcz a potem budowac mase miesniowa wiec bedziesz mial spadek masy podczas redukcji/chudniecia no ale wmiare szybko odrobisz mase bo jak bedziesz mial mniej fatu szybciej bedzie widoczne przybytek masy. ps "bez diety" dieta to podstawa musisz ja miec nawet jak cwiczysz rekreacyjnie to nie bedziesz mial przyrostow ani efektow bez diety a zaloze sie ze jak juz chcesz cwiczyc to chcesz miec i efekty. Tamta dieta co podales jest skromna za bardzo skromna za malo jesz to po pierwsze po drugie za malo bialka dostarczasz. Musisz napisac do dzialu "Odzywianie" po dokladniejsze wskazowki pozdro.

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiedzce czy to się sprawdza ?? 5 dniowy plan na masę

Następny temat

Plan na masę

WHEY premium