SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Mam problem odnośnie mojej matki. Bardzo zależy mi żeby iść na MMA, jednak ona się nie zgadza i każe mi podać argumenty. Ja już nie wiem co wymyślać, błagam pomożcie mi. Dajcie wszystkie zalety MMA jakie wam przychodzą do głowy. Nie śmiejcie sie mam z deka getto na chacie... Wszystkim z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akcja zakończona powodzeniem :) Od czwartku zaczynam :) Co prawda postawiła kilka warunków i musiałem się na nie zgodzić no ale cóż :) Dzięki wszystkim za pomoc i pozdrowionka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze dodam. Takie coś żeby to jej udowodniło, że to nie tylko nawalanie po pysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
proponuje normalnie wyjść z domu nic nie mówić matce o treningu jak się doczepi gdzie idziesz to powiesz,że najwyżej idziesz na sks-y szkolne ja tak przynajmniej zrobiłemjakoś to przeboleją,że chodzisz i powoli sie przyzwyczają
argumenty na +
-wyrabia charakter
-samodycyplina
-kondycja
-pewność siebie
-potrafisz się obronić na ulicy
-zdrowy styl życia
-unikasz nałogów
-żyjesz pasją
-nie marnujesz czasu na różne inne bzdety
-masz ogromną satysfakcje z postepów
żeby udowodnić,że to nie jest mordobicie pokaż jej walkę parterową z dużą ilością technik albo jakiś sparing z bjj

Zmieniony przez - miketyson2 w dniu 2011-11-03 18:08:42

Zmieniony przez - miketyson2 w dniu 2011-11-03 18:10:53

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Zabierz matkę na trening, niech zobaczy i pogada z trenerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki miketyson2, no właśnie tak troche lipa, że przychodzisz ze starsza na trening ;/ ale jesli nic nie poskutkuje to chyba bede musial ja na trening wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
masz soga na dobry oczątek
a ile masz lat?


Zmieniony przez - miketyson2 w dniu 2011-11-03 18:31:20

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1767
Posadź mamusie przed TV podczas następnego KSW zobaczy mróczków to się przekona hehehe. Ale serio obejrzyj z mamą. Będzie miała jakiś wgląd o co w tym biega. W tym czasie zobaczy pudziana i bedziesz opowiadał o zaletach tego sportu dobry bajer połowa sukcesu.

Albo od razu powiedz, że jak ci nie pozwoli to się stoczysz zaczniesz ćpać, chlać, chodzić na ustawki ......

Ja mam 44 lata i trenuje paru chłopaków i niekiedy rodziców nie rozumiem.




Zmieniony przez - PBC_Grudz w dniu 2011-11-03 18:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki jeszcze raz mike, mam 16 lat. A ja tez nie rozumiem swojej matki grudz. A co mowisz jako trener jak przychodzi do ciebie dzieciak taki jak ja z taka matka jak moje, ktora sie sapie o takie rzeczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Dużo łatwiej by było jakbyś napisał jakie dokładnie argumenty ma twoja mama Trener wtedy raczej odpowiada na pytania, reaguje na zachowanie, ciężko powiedzieć ogólnie co mówi.
Pokazanie spuchniętego Pudziana z techniką jak z pod budki z piwem raczej nikogo nie przekona do mma.
Myślę że najłatwiej ją przekonać że to wcale nie jest bardziej kontuzjogenne jak piłka (a tak jest) a czymś zająć się musisz, jak ktoś nie ma co robić to robi głupoty, wspomnij też o tym że ciężko mieć sukcesy sportowe pijąc/paląc, a jak nie będziesz miał możliwości treningu w sumie nic nie będziesz tracił


PS albo daj jej adres tego forum, niech napisze o wszelkich wątpliwościach, pytaniach

Zmieniony przez - _radek w dniu 2011-11-03 19:54:05

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówi, że to tylko napedzanie agresjii, że nie umiem nad sobą zapanować... tego typu rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Powiedz mamie pójdziesz na brazylijskie ju jitsu , powiedz że tam są chwyty i dźwignie , pokarz jakiś delikatny filmik z yt , a tym czasem ćwicz sobie mma . ps na innym forum już ci to też napisałem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do treningu MMA

Następny temat

Bellator 56 - walki do pobrania

WHEY premium