SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Witam.Chcialbym troche nabrac masy miesniowej dlatego zakupilem Creatine3 128kap Gainbody 30 machine man oraz CarboMax Energy Power.

Mam zamiar zapisac sie na siłownie i mam pare pytan do fachowcow:
1.Czy mam dawkowac tak jak jest napisane na opakowaniu?
2.Czy kreatyne brac przed czy po silowni?
3.Ile razy w tygodniu chodzic na silownie?(zalezy mi na nabraniu masy miesniowej)

Mam 19 lat waze ok.76kg oraz 184cm.Gram w Pilke Nozna, codziennie mam trening od 1,5h do 2h.

Z Gory Dziekuje oraz Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Na drugi zar zapraszam do działu odżywki i suplementy.

Bierz tak...

DT:
rano 5g krety i po treningu 5g krety
carbo po treningu porcja + ewentualne dawki jak potrzebujesz (czyli jak masz brak w diecie)
gainer równiez wg braków w diecie lub jak nie masz czasu zjeść pełnowartościowego posiłku

DNT:
rano 5g kreatyny
carbo i gainer j/w czyli wg braków w diecie

To ile razy odwiedzisz siłownie zależy od Ciebie optymalnie dobrym rozwiązaniem jest 4razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Sorry za blad w dziale.I Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
A ja proponuje odłożyć to na półke i brać dopiero za poł roku gdyż jak zaczynasz to z dietą przyrosty są na tyle duże iż kreatyna i inne rzeczy Ci są nie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
j.w - odsprzedaj to dilowi

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8259
chłopie, zamiast zadawać takie pytania użyj wyszukiwarki, wszystko na sfd jest, leniwcze

'Pain is a necessary component of sacrifice which is the barrier between mediocrity and excellence...'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

projekt ławeczki treningowej

Następny temat

Gregg Valentino rehabilitacja...

WHEY premium