SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomógł by mi ktoś ułożyć trening

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Witam mam 14 lat i chciałbym żebyście mi pomogli ułożyć trening bo nie wiem ile razy w tygodniu mam wykonywać dane ćwiczenia mój trening składał by się z biegania, podciągania się, pompek, rozciągania się i 6 weidera i nie wiem co kiedy wykonywać ile razy ile razy w tygodniu.Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
masz 14 lat wiec narazie chyba tylko trening Domatora
pozdro

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
ale chyba pomyliles dzial ;]

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
A czy któreś z tych ćwiczeń spowalniają wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
Siłownia sama w sobie nie spowalnia wzrostu

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Marrat ułożył byś mi taki plan z tych ćwiczeń co podałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
Cześć ale dokładnie chciałbyś coś trenować?? jak widzę i biegania i siła to może 8-bój?? Czy tylko chcesz poprawić swój wygląd??

Polecam stronę : http://www.mksekonomik.yoyo.pl
Blog MIOTACZE_INFO -> http://2klik.pl/?c=f
Poznaj sekrety mistrzów !! http://www.benefiter.pl/landing/miotacze-info/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Siemka.mdn4 a nie wydaje Ci się,że to za wcześnie na takie coś jak 8-bój?on ma dopiero 14 lat,niech sobie na razie pobiega za piłką z kolegami,na resztę przyjdzie czas potem,8-bój wcale nie jest taki łatwy,mógłby sobie nie dać rady z treningami,jego organizm do tylu treningów jeszcze nie jest przygotowany,wszystko trzeba stopniowo,a nie od razy kilka treningów,żeby trenować 8-bój,Tiesto2007 biegania, podciągania się, pompek, rozciągania się i 6 weidera-a weś napisz napisz jak wyglądała dotychczas Twoja aktywność?Biegałeś już,próbowałeś się podciągać,pykałeś w piłę z kolegami,czy do czego ograniczała się twoja aktywność fizyczna?wtedy dopiero będzie można coś pomyśleć o jakimś treningu,ale nie powinieneś go traktować poważnie,tylko raczej jako zabawę sportem,takie małe wprowadzenie.pozro

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3063
popieram - na 8bój za wcześnie a taki trening jak napisaleś dużo nie da, właśnie prędzej w klubie LA technikę ćwiczyć albo biegać.
Wiara która trenuje siłkę od małego przez 7-8 lat jest doganiana przez wiarę która trenuje 2 lata a zaczęli później, więc teraz technika i koordynacja - przygotowanie fizyczne takie, aby tylko spełniać założenia techniczne

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
W nogę gram zawsze wieczorem ponad 2 godz z kumplami, a wcześniej gdy jeszcze nie przyszło lato to biegałem 3km dziennie , i się podciągałem i się rozciągałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
aha no i jeszcze brzuszki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieg na 60m

Następny temat

czy po przez plywanie i pompki wyrzezbie klate

WHEY premium