SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie mi!Potrzebuję fachowej porady.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Przytyło mi się trochę bo dużo jem - tu szukałbym w pierwszej kolejności przyczyn i poprawy zarazem istniejącej sytuacji.
hmbolon- hm... 5 kapsów na dzien to raczej mało- myslę że minimum 2 x 3 dziennie musisz brać.
jeżeli planujesz cykl na kreatynie to musisz jej jeszcze dokupiuć.
natomiast jeżeli chodzi o dostosowanie treningu do twojego celu to może dobrze przyczynić sie do tego zastosowanie dośc dobrej metody jaka jest regresja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
No wiesz tak sobie rozplanowałem. DT HMBolon rano-3kapsy,przed tr-3kapsy,po tr-3kapsy,noc-3kapsy. W DNT rano-2kapsy,popołudnie-2kapsy,noc-2kapsy. A TCM w DT rano-5kaps. po tr-5kaps. w DNT rano 5kaps. Wiesz powiem ci że nie brałem jeszcze nigdy odżywek i dlatego się tak pytam.A mógłbyś więcej mi napisać o tej regresji.No i jeszcze takie jedno pytanie.Jak skończę ten cykl to czy po tym mam coś brać czy po prostu odpocząć sobie i na sucho ćwiczyć.Doradźcie mi... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w tren. mhmbolon może być- jednak tcm zmniejsz do 3-4 na porcję.

w nietr. hmbolon rano i wieczorem po 3 , a tcm także dwa razy/może byc razem w porcji z powyższym/ w ilości 3-4 kaps.

czy -i co- brac później to zdecydujemy za jakiś czas, gdy bedzie sz kończył cykl.

jeżeli chodzi o trening/regresja/ to warto wejśc do działu Trening dla zaawansowanych i odszukac odpowiednie tematy.
ogolnie polega to na zmniejszaniu ciężaru w każdej kolejnej serii a zwiekszaniu ilości powt.- przeciwnie więc niż na progresji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Bo ja właśnie odwrotnie stosuje progresję i coraz większe ciężary podnoszę. :p I naprawdę odnoszę coraz to lepsze wyniki.Bo wiadomo na początku zacząłem na sucho.Tak parę tygodni na rozgrzewkę mięśni.A teraz dołożyłem do tego właśnie ten cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Ja to zamierzam stosować.NAwet nie wiedziałem że to regresja.Bo postanowiłem 4-6 tygodni progresywne niektóre ćwiczenia.A później 3-4 tygodnie regresywnie ćwiczenia(niektóre).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
A mam jeszcze jedno pytanie.Wiem że nie powinno się znajdować w tym dziale,ale jak już pisze i dostaje profesjonalne odpowiedzi to napisze to pytanie tutaj.Ćwiczy ze mną mój kolega.21 lat,190cm,78kg.Ćwiczy również zawzięcie co ja i bardzo dużo je.Bo chce przytyć.I to bardzo.Nie pomógł mu gainer(5kg).Nie stosuje żadnej diety,po prostu dużo je,żeby przytyć.I nic.Na sile trochę przybywa podczas treningu.Doradźcie co on ma zrobić.On jest już taki zdeterminowany,że jest gotów sięgnąć po sterydy.W sumie ja uważam że chyba już tylko one by mogły mu pomóc.Bo naprawdę się stara i nic.Napiszcie co uważacie i pomóżcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
niech ulozy diete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Dietę??Ja jakoś nie mam przekonania do tej diety.Może dlatego że nigdy jej nie stosowałem a efekty były całkiem niezłe.Ale wy mówicie o diecie.Ale jak tego pilnować i przestrzegać jak czasem się pracuje po 9-12 godzin i w weekendy dochodzi jeszcze szkoła.A jakieś inne pomysły oprócz diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
inni parcuja , ucza sie i diete maja :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 665g + 180 caps TCM

Następny temat

Ile tabletek dziennie MAN SCORCH?

WHEY premium