SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyki do których nie dojdzie a szkoda-zabawa :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
gdy się nie ma argumentów, a niektóre fakty są niewygodne to się oczernia ludzi, śle dziwne pisma i pomawia, jak czyni to pan R. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Pomimo mojej propozycji (podania panu RM moich danych osobowych w celach procesowych), minęła już ponad doba i nic. Cisza na moim mailu. Więc po co było umieszczać tamten artykulik w dziale "Procesy sądowe". Chwyt marketingowy
Jest tam (w tym dziale) napisane, że drżą kolanka i porteczki wypełniają się a ja jakoś dziwnym trafem właśnie śpię spokojnie. Pozdrawiam więc serdecznie i wciąż czekam.

Zmieniony przez - chkk w dniu 2011-03-05 19:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1836
Jeśli moge wrócić do tematu to ja z chęcią bym zobaczył Stallone vs Schwarzenegger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
A mozna zapytac czemu moj komentarz usunieto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Tak się właśnie zastanawiałem, że pewnie ostro po bandzie pojechałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Ech,chłopaki, znowu nakręcacie tą pełną przemocy spiralę nienawiści. Kiedy zrozumiecie,że to całe zło istnieje jeszcze tylko i wyłącznie dzięki Wam
Czasy idą w dobrą stonę i pewne osobistości z poprzedniego systemu dostaną popalić za swoje czyny wobec naszego kraju,więc z czasem wszystko same się obroni.Sportowo od początku się wszystko ładnie obroniło- widzieliście jakieś sukcesy w konfrontacji z innymi stylami? Wszystko w temacie.
Nie powiem,że nie jest śmiesznie poczytać tych wywodów na wiadomej stronie, bo poprawia humor sam styl pisania,a Ci co są w temacie (w sumie tylko tacy tam to czytają) wiedzą jak wszystko jest przeinaczane/przekręcane i jest to serio robione w śmieszny- rodem z poprzedniego, propagandowego systemu sposób.
Nie mniej nie wypada dalej tego ciągnąć i spokojnie czekać, aż wszystko same się rozwiąże.
Pozdro dla wszystkich uprawiających jakikolwiek sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
wydaję mi się, że chyba dyplom za propagandową neutralizację dwóch dyskusyjnych for sportowych jest nieważny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
mocna jazda
ciekawe newsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313
Dziwne że jak tutaj ktoś coś nawet w formie żartu napisze o soku, to już leci artykulik o dewiacjach na stronie honbu, a tam jest jazda po bandzie, epitety, a póki co jest cicho, czyżby prawda zabolała?

muay thai&K1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bokserski

Następny temat

Ból nadgarstków i przedramienia

WHEY premium