SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podlewa mnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 49
Cześć wszystkim :)
Jestem już ponad 2 i pół miesiąca na masowce. Okazało się że przez ten czas przytyłem 4,5-5 kg, siła poszła w górę ale wydaje mi się że mnie zalewa na brzuchu. Po redukcji zwiekszalem kacl stopniowo i dopiero po ponad 3000 tys waga ruszyła. Obecnie moje makro to: białko: 197, tłuszcze: 106, wegle: 356. Obecnie ważę niecałe 75kg. Co w tym wypadku zrobić? Uciąć lekko wegle? Jak tak to o ile? Ćwiczę trzy razy w tygodniu i nie mam czasu żeby dorzucić kardio.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Generalnie dodawanie w powolnym tempie kalorii po redukcji jest błędem.
Wstaw pełną ankietę działu + aktualny model żywienia.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 49
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 75
Wzrost : 178
Obwód klatki : 105
Obwód ramienia : 36
Obwód w pasie : 83
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 39,5
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ok 17 do20%
Aktywność w ciągu dnia : tryb siedzący
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT nic
Odżywianie : trzymam się mojego jadłospisu (w załączniku), w weekendy wpadnie zamiast jakiegoś posiłku pizza lub inna fast food.
Cel : nabranie masy z jak najmniejszą ilością tłuszczu
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : teraz omega 3, kreatyna. Dodatkowo będzie MZB Olimp
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : oczywiście.
Stosowane wcześniej diety : Redukcja, obcinanie kalorii z węgli co jakiś czas. Po radukcji stopniowo zwiększane kacl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 49
W załączniku dotychczasowa dieta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw również zdjęcie sylwetki ponieważ ponad 15% tkanki tłuszczowej w ustroju wskazuje na redukcję.
Dietę wrzucamy w formie zrzutu potreningu.pl.

Masz błąd w wyliczeniach, a co za tym idzie? całkowita inna podaż makroskładników oraz kalorii, każdy produkt ważymy przed obróbką termiczną. Pozbądź się produktów o wysokim stopniu przetworzenia czyt. ( bakalie/błyskawiczne płatki/wafle ryżowe/tuńczyk w puszce/słonecznik... ) brakuje istotnych kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3. Mieszanka chińska to ubogi pakiet warzyw. Dostarczaj różnokolorowe, najlepiej w formie surowej do każdego z posiłków w towarzystwie tłuszczy dzięki czemu poprawisz wchłanialność poszczególnych witamin.

Ilość białka jest również na wyrost, nie potrzebujesz tak dużego dowozu protein. Nie bazuj głównie na drobiu, ma to swoje wady. Wkomponuj do diety tłuste mięsa jak wieprzowina która charakteryzuje się wysoką zawartością żelaza jak i witamin z grupy B, podrobach. Zróżnicuj źródła lipidów ( orzechy włoskie/migdały/olej kokosowy/lniany wysokolinolenowy/tłuste ryby/awokado..)


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-12-05 13:18:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga redukcja

Następny temat

Pierwsza dieta - czy ta ma rację bytu?

WHEY premium