SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku Technicznie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
rozumiesz że naprawdę nie mam tu w ogole na mysli tego czy ktoś robi sobie z podciagania trening bicepsów, naprawdę chce wiedzieć czy starać się napinać te barki do tego cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
z mojej strony powiem tylko tyle ze nie slyszalem ani nei praktykowałem ani nei widzialem zeby ktos praktykował, podciagajac sie na drązku jakikolwiek udział barków. Dla mnie jest to fizycznie niemozliwe, oczywiscie jezeli technika jest OK.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
Fizycznie nie możliwe ? naprawdę złap jutro prosze za drązek i podciągnij się wąsko, kiwając na spięcie miesni, czy potrafisz to zrobic bez użycia dużej siły? sądzę ze po 5 latach treningu żaden problem a drugie podciągnięcie spróbuj wykonać napinając mięsnie barków i ramion no jak tylko możesz i wykonaj ten sam ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
sądzę że drugi ruch wyda ci się o wiele stabilniejszy lekko cięższy i przede wszystkim " podobno mniej kontuzyjny " no ale to chciałem ustalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ale na jakie spiecie mam miec wyebane? dalej nie rozumiem. Dobra podcigama sie nachwytem na szerokosc barków, to jakie miesnie mam napiac jak nie pleców?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
No owszem ,plecy ramiona i barki idą w grę, nie sprawdzałem tego na nachwycie szerokim a na podchwycie wąskim po prostu jest chyba różnica którą można prosto wytłumaczyć " ściskając jabłko w ręce możesz je zgnieść jeśli masz tyle siły żeby tak napiąć mięśnie i możesz je trzymać "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
moj przykład odnosi się do statycznego ruchu więc nie jest zbyt odpowiedni ,ale chyba rozumiesz o co mi chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jezeli chodzi o podchwyt to wiadomo ze ida bicepsy i najszerszy pleców, ale zeby barki?? Z ciekawosci jutro mam plecy akurat to zrobie wszystkie warianty jakie sa mozliwe i zobacze czy mi tam po ktoryms aktonie szarpie :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
Mięśnie możemy napinać mocniej lub słabiej , wiec przy wykonywaniu ruchu też mogą być napięte mocniej bądź słabiej w takim wypadku przy małym wysiłku są napinane słabiej a skoro tak to czy to słabsze napięcie nie prowadzi do kontuzji, i czy nie wystrzegać sie tego poprzez napinanie ich mocniej do lżejszych powtórzeń przez co ruch jest lekko cięższy lecz mniej kontuzyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
cóż w takim razie czekam na odpowiedź :) życzę dobrego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sportcholizm

Następny temat

Co sądzicie o tym atlasie ? HAMMER NEVADA RX

WHEY premium