SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbicie kcal w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Efekty są, ale trenując w ten sposób z czasem konieczna będzie zmiana treningu. Takim ciężko będzie o efekty z czasem.
12

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Jezeli nic sie tam nie zmieni bo ponoc ma to ja zmienie miejsce.
11

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Domerze tak szczegolowo to na aktualnej silowni jest jedna duza obustronna bramka z opcja wysuniecia laweczki, ktora jak zleci to jest pod lekkim katem, ale jakos trzeba sobie radzic to w zaleznosci od czwiczenia podstawie cos i wtedy jest prosto. Wszystkie ''zaczepki'' sa do tego, nie wiem jak to sie nazywa <lol>. Trzy maszyny: do plecow, barkow i klaty no i hantle z obciazeniem do 14 KG. Kicha, ale chcac nie chcac dalbys rade zrobic trening

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiście, że można coś zrobić. Jednak kwestią czasu jest, kiedy mięśnie nie będą już reagowały na bodziec w postaci 14kg hantelków, itp.
3

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
W moim przypadku moze to byc miesiac do dwoch. Moze trzech jezeli mielibysmy popatrzec tutaj ze strony wykonania pod wzgledem jak najlepszem techniki i bawieniem sie w zmiany tempa. Tak jak zaczynalem i nie bylo to tak dawno temu to byl problem z 14kg wyciskajac na bica lecz teraz spokojnie 6 powt poleci. Teraz po chorobsku jak wroce to zaczne mniejszymi ciezarami co tez troche zwiekszy ten czas. Podobno pod koniec roku silownia ma byc rozbudowana co byloby mi na reke, ale nic nigdy nie jest w 100% pewne.

Mam w planie wrocic do planu FBW jak i wyprobowac push pull choc na aktualnej instancji nie jestem w stanie tego zrobic. Nie bardzo mi sie to widzi. Zaczynalem robiac kazda partie osobno. Teraz lece laczonymi. Nie mam tez zamiaru przebierac i wprowadzac zmiany pomiedzy 3 planami takimi jak chociazby FBW, P/P czy SPLIT tylko wyprobowac czegos wiecej. Moze to tez nie bedzie takie konieczne bo to tylko czas pokaze jak te plany beda na mnie sie sprawdzac, a potem to juz wystarczy umiejetnie zamieniac czwiczenia do tego jest jeszcze obciazenie i powt jak chociazby tempo. Na dzien dzisiejszy najbardziej interesuje mnie czwiczenie kazdej partii osobno, ale w moim przypadku nie ma to raczej wiekszego sensu. Co innego jakbym wazyl 110-120 KG majac 5-8% BF jednym slowem DZIK. Sa tez jeszcze superserie, ale to tez na pozniejszy okres. Wszystko z czasem

A Ty Domerze czwiczysz, ktoryms z w/w planow?


Zmieniony przez - SZKOKS w dniu 5/11/2017 5:06:15 PM

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ja trenuje pod sporty walki. Zupełnie inne treningi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Możesz zerknąć też do chłopaków z treningu dla początkujących, tam jest sporo ciekawych "możliwości" wykonania treningu, tak samo dział trening w domu, zawsze też można obciążenie własnego ciała, z łąweczką (jak nie miałam w domu) kombinacja z krzesłami (może maja na siłowni?)
Będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Zerkam tam od czasu do czasu :) Krzesla sa. Drazka nie ma i nie mialem problemu, zeby sobie to wykombinowac. Na bramke jest tez do nalozenia sztanga. Nalozylem po obu stronach dalem max obciazenie i gotowe. Mozna sie podciagac ;)

Kiedys musi

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Efekty, efektami lecz przyszedl czas by nie brnac juz w to tak slepo. Wklejam wrzut i dodam, ze bardzo pomogly mi art odnosnie jakie B/T/W by Aga. Pomogly w tym po jakie produkty zasiegnac :)

Jak to wyglada i co ewentualnie moznaby zmienic? Specjalnie dalem wiecej bialka i wegli po treningu. Pierwszy raz w zyciu chce wprowadzic takie ilosci warzyw, ktore rowniez wliczylem w bilans. Calosc z warzyw w salatce wyjdzie 1kg, wiec do kazdego posilku dodalbym po 200 gram. Mam dostepny bardzo dobry olej rzepakowy i jak tez sie doczytalem jest on bogatszy w wartosci od oliwy z oliwek.



Robie redukcje. Na zero wyszlo 3260 kcal. Trening silowy miedzy 3 a 4 posilkiem.

Postanowilem poleciec bez nabialu i jak widac jestem bardzo miesozerny. Od zawsze na zawsze ;)


[


Zmieniony przez - SZKOKS w dniu 5/12/2017 8:35:54 PM

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro na zero wyszło prawie 3300 tys, zaczęłabym od 3 tysięcy i obserwowała.
Ryż brązowy raczej wymieniaj częściej na basmatii, parabolied, jaśmonowy, czy kasze, ziemniaki.
Kuskus to samo.
Poza tym coraz lepiej Owoce też wrzuć jakieś, do tego warto zaopatrzyć się w olej kokosowy, awokado jak masz dostęp Można też wrzucić siemię lniane.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-05-12 22:01:37
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 105kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

WHEY premium