SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbicie kcal w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Mialem w planie mase a wychodzi na to, ze leci redukcja lol. rzezbi sie lepiej co chociazby widac po brzuchu czy lapkach od ostatniego razu. Szkoda, ze prawy sto iw miejscu, ale to tylko 19 dni jakby nie patrzec... Co mysliscie?

Do ilu %BF zjechac i pocisnac z grubym masowaniem??


Zmieniony przez - SZKOKS w dniu 5/9/2017 6:59:26 PM

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Efekty bardzo dobre. Warto redukować jak najniżej, po to, aby później budować lepszej jakości mięśnie. Np do uwidocznienia mięśni brzucha.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Bardzo milo to slyszec. Zawsze mnie to motywuje. W sumie mialem w planach mase, ale jestem bardziej zadowolony, ze bf leci w dol a mimo to pomiary na jakis +. Z dwa razy w zyciu slyszalem, ze mam dobra posture mimo tego, ze nic nie czwiczylem. Kto wie moze i jest w tym jakis gen. Tylko czas pokaze.

Do dzis jade jeszcze bez dopietej w sensie przyzwoicie rozpisanej michy. Jadam 4/5 posilkow dziennie i staram sie pic duzo wody. 3/4 litry w zaleznosci od aktywnosci.

zawsze mialem szybka i dobra przemiane materii, ale czy to na plus to chyba tak. Dopiecie diety musi jeszcze chwileczke poczekac choc czytam tutaj co raz wiecej co tez mnie cieszy. Wracam do tego co kiedys

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zdecydowanie lepiej mieć szybkim metabolizm, niż wolny. Wtedy byłby problem. Odnośnie wody, polecam wysokozmineralizowaną:

http://potreningu.pl/articles/353/woda-zrodlana-kaluzanka 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Poszukam takowej na miejscu tutaj w UK

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pewnie będzie problem, więc wybieraj tę o najwyższej zawartości wapnia i magnezu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Wage + talie mierzy sie naczczo? Chociazby do poprawnego wyliczenia %BF

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na czczo owszem, ale wszystkie obwody, te bardziej newralgiczne miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
''newralgiczne'' ?? Mierzac talie nie napinam brzucha prawda? Z tego co wyczytalem to jak juz sie nie myle mierze przy wydechu. Dodam, ze talie mierze nad pepkiem, takze czy aby na pewno dobrze? Jak tak to musze zrobic kolejny maly update.

Dorwalo mnie chorobsko, totalny brak apetytu. Zjadlem dzis bardzo malo i szczerze to nie mam zamiaru jesc na sile... Tak, wiec zmierzylem sie teraz i mozna to rownie dobrze wziac jako naczczo i watpie, ze chorobsko w jaki kolwiek sposob wplywa na moja wage?

Waga : 81.5kg -> 78.8kg
Pas: ~86cm
%BF - 16%

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Tak naprawde nie majac jeszcze konkretnie rozpisanej diety ciezko tak ot sobie co ucinac. Rozpisac i redukowac czy moge juz spokojnie zaczac masowac? Dla lepszej analizy moge zrobic i wrzucic fotki.

PS. wchodzac juz na mase rozpisze diete jak trzeba ;)


Zmieniony przez - SZKOKS w dniu 5/10/2017 7:29:03 PM

Trzeba cos robic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 105kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

WHEY premium