SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbicie kcal w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Z dzisiaj. Wyszlo jak wyszlo. Nie ma to u mnie jak pozowanie

Poredukowac, masowac z glowa??







Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym poredukował

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Zobaczymy co tam jeszcze Domer i Aga podpowiedza. Cos juz chyba sie zaczyna dziac jak na tak krotki czas co? Przed grudniem to dopiero mialem bebzun spokojnie ponad 100cm w pasie. Brzucha tam nie widac, ale mimo, ze go nie robie to juz cos wylazi.

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tez bym podredukowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dalsze masowanie będzie równało się z odkładaniem tkanki tłuszczowej - nie budową mięśni.
Wrażliwość tkanek na działanie insuliny czy leptyny jest z pewnością pogorszona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
dudee
Dalsze masowanie będzie równało się z odkładaniem tkanki tłuszczowej - nie budową mięśni.
Wrażliwość tkanek na działanie insuliny czy leptyny jest z pewnością pogorszona.




Pogorszona, co to oznacza?

Temat zostal zalozony z planem o masowaniu lecz tak naprawde po pomiarach i wizualnie jest redukcja co jednak bardziej mnie cieszy. Tez mysle, zeby jednak podredukowac troche jeszcze. Powiedzmy do tego 10%BF

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tzn, że insulina mniej sprawniej wychwytuje krążącą w osoczu glukoze, a także aminokwasy które notabene są niezbędne do budowy nowych białek mięśniowych. Zdecydowanie dobrym konceptem jest redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
Patrzac ze zdjec to bardzo zalany jestem? Ktos kto moze widziec mnie na codzien twierdzi, ze szczuply jestem choc nie twierdze, ze szczuply to od odrazu eliminuje zalanie bo chodzi tu o widocznosc miesnia

Trzeba cos robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na tym pierwszym zdjęciu widać dość spory udział tkanki tłuszczowej.
Oczywiście nie masz dużej nadwagi - nie zrozum tego w taki sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5753
dudee
Tzn, że insulina mniej sprawniej wychwytuje krążącą w osoczu glukoze, a także aminokwasy które notabene są niezbędne do budowy nowych białek mięśniowych. Zdecydowanie dobrym konceptem jest redukcja.


Powiem Ci, ze nigdy wczesniej nie krecila mnie tak zajawka na redukcje. Kiedys potrafilem blisko bity rok masowac bojac sie przechodzic na redukcje myslac, ze strace miesnia. Teraz to na spokojnie do tego podchodze. Na pewno musze podkrecic miche co zrobie jak wyzdrowieje. Kupilem tez amino z mp to dorzuce.

Trzeba cos robic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 105kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

WHEY premium