SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy prosi o pomoc i rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam wszystkich!

Mam ok. 185 cm wzrostu i 86 kg wagi, za kilka miesiecy koncze 18 lat. Kiedys chodzilem na silke, ale byla to bardziej zabawa niz cwiczenia. Mimo to spodobalo mi sie i na poczatku tego roku postanowilem zajac sie tym bardziej na powaznie. Cwiczylem przez ponad 3 miesiace z calkiem niezlymi efektami. Pozniej z powodu choroby oraz natloku szkolnych obowiazkow musialem przestac. Teraz od jakichs 3 - 4 tygodni biegam, i choc idzie mi to dosc slabo nie rezygnuje, poniewaz chce sie pozbyc tluszczu. Zauwazylem jednak, ze od jakiegos tygodnia znacznie gorzej mi to idzie - nie wiem, czy jest to spowodowane bolem lewej stropy, ktory od kilku dni odczuwam, czy jakims przetrenowaniem...

Chcialbym nieco poprawic swoja sylwetke, w zwiazku z tym mam kilka pytan:
- czy warto laczyc dlugie biegi z silownia? - jesli tak, to w jaki sposob?
- jaka dieta jest najlepsza, jesli chcemy przekuc tluszcz w miesnie? Czy warto do tego stosowac jakies odzwyki?

Dziekuje z gory za wszelkie porady. Jesli czegos nie napisalem chetnie odpowiem na wszelkie pytania.

PS - przepraszam za brak polskich znakow w poscie, chwilowo - z przyczyn technicznych - nie moge ich uzywac.

Pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
trening FBW + aeroby + dieta z minusowym bilansem kalorycznym
na odżywki szkoda kasy
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
A mozna prosic o szersza odpowiedz? Bo ja sie raczej nie znam... Czym jest trening FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
jaka dieta jest najlepsza, jesli chcemy przekuc tluszcz w miesnie? Czy warto do tego stosowac jakies odzwyki?
tłuszczu w miesnie nie przeklujesz hehe najpierw dieta z ujemnym bilansem kalorycznym do tego trening FBW i aeroby! Pozniej dopiero po rdedukcji zaczynasz masowac układasz diete z dodatnim bilansem i znowu dokładasz trening FBW i jazda!

Odzywek nie warto stosowac, najpierw trzeba wykorzystac cały potencjał diety bo jest ona najwazniejsza w tym sporcie

Czym jest FBW?
uzyj wyszukiwarki tam masz wszystko podane jak na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html

proszę


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-07-26 12:01:42

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
A jak powinna wygladac dieta z ujemnym bilansem kalorycznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
jeśli chodzi o dietę to zapraszam do działu dożywianie i tam zostanie ci wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Ok zaraz zaloze temat w dziale o dietach, teraz jednak jeszcze jedno pytanie - otoz z tego co przeczytalem trening FBW nalezy wykonywac 3 razy w tygodniu. A ile razy w tygodniu mam wykonywac aeroby? Bo poki co codziennie biegam i sporo jezdze na rowerze, ale czy bieg 7 razy w tygodniu + FBW 3 razy to nie bedzie zbyt duzo?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
aeroby wykonuj w dni nie treningowe

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
A jakie aeroby byscie polecali? Bo ja slyszalem, ze na spalenie tkanki tluszczowej najlepsze sa bardzo dlugie i bardzo wolne biegi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
bieganie rower poszukaj i zobacz co ci będzie odpowiadać


Zmieniony przez - lisiu w dniu 2008-07-27 17:50:39

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile na act ?

Następny temat

Ile powinień trwać Trening FBW ?

WHEY premium