SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki na silowni.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dzieki, ale szczeze watpie by kto kolwiek do kogo jest skierowany go przeczytal. Na tym forum jest tka ze nowe plany, opracowania jakis tematow czytaja ci ktorzy dobrze te tematy znajac a ci ktorzy powini je czytac zakaldaja odrazu postu, i malo co czytaja.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Zanim zadałem jakie kolwiek pytanie na forum to przeczytałem setki postów, napewno jedyny pod tym względem nie byłem, więc jednak ktoś napewno przeczyta zanim się zapyta co już może znaleść w tym poście.

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
przeczytałem i przyda się w układaniu pierwszego makrocyklu :) bardzo przydatny post, dzieki!

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
Mase w pozniejszym okresie mozna przeplatac hst, badz jesli dojdziemy do wniosku ze miesnie ladne, ale tluszczu za duzo nalezy zrobic plan na rzezbe i dalej leciec mase. ja bym się przyczepił do tego twierdzenia, ponieważ plan na rzeźbe wcale nie spowoduje spadku BF, a dieta z ograniczonymi węglami

pozdr

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Tak racja, nie fortunie ulozone zdanie.
Teraz wyjasnienia.
Zle napisalem oczywiscie tluszcz spada dzieki ujemnemu bilansowi kalorycznemu, nie ma co gadac bez tego efektow nie ma. Jednak cienzki trening
jakim jest trening na rzezbe+ wiarzace sie czegosto z nim treningi areobowe powoduje spalanie jakies ilosci cal, i jest naszym sojusznikiemw walce z ta nadwyzszka kaloryczna. Ponadto dzieki temu treninogi i wplecionych w niego cwiczeniam izolowanych +maszyny [ na ktorych jak wiadomo latwiej wyizolowac dana czesc miesnia] pomoze nam jakby podrysowac wygklad miesnia.

Pozdrawiam za wszelkie wpadki skladniowe/motoryczne przepraszam!
bede poprawial na biezaco.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-17 20:39:03

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przydatne podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
według mnie też dobrze napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
Nie no seba sog jak nic, ja se myślałem że na obecnym poziomie to co wiem mi wystarcza, naszczęśie są takie posty, bo się myliłem. Dobra robota.

/ps. za dobry jesteś dla gnojków co czytać się im nie chce i głupie pytania zadają.

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dzieki ale to co pisze to tak wlasciwie 20% wiedzy 80% doswiadczenia. Jak to mawia moj cwiczgodny trener/prezes kulturystyki nie mozna sie nauczyc- wkuc na pamiec bo mozna czytac latami, siedzac zamknietym w jakies bibliotece a sie bedzie wiedzialo kilkakroc mniej odchlopaka ktory cwiczy kilka klat.By sie w tym sporcie sie rozwijac trzeba miec wiedze owszem ale i doswiadczenie jest ogromnie wazne. Ja napoczatku bylem zaszokowany wyobrazie sobie 18latka ktory patrzy sie na kolesia szerszego niz wyzszego ktory mu mowi jakies malo zrozumiale zdania mowi o jakis dziwnych cwiczeniach, wtedy chcialem sie tego uczyc to byl moim zdaniem blad bo po roku treningu te sferumowania, zalozenia byly dla mnie o wiele bardziej oczywiste niz je czytalem.

Glupi przyklad:
W treningu na mase zaklada sie ciaglu progres. <<zdanie dla 13 latka niemalze po chinsku.

A gdy cwiczylem koles [teraz moj przyjaciel] powiedzial "mlody wez zarzuc cos na ta sztange bo machasz jak szczoteczka do zebow" i juz 1 defenizja za mna.

Pozdrawiam wszystkich ktorzy wiedza jak sa dla mnie wazni

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-18 16:28:47

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-22 12:21:30

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
odswiezam bo znow wiele postow pt jestem nowy uluzcie mi plan

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dół klatki

Następny temat

Czy to dobry trening?

WHEY premium