SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący zadaje pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po ilu treningach są już sparingi na kyokushinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Na to to ja Ci nie odpowiem zależy od trenera.Ale najpierw musisz znać podstawy uderzeń kopnięć itp a potem sparingi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jak już przeszedłeś na trening to byłeś w miarę rozciągnięty?

Jak wyglądają sparingi, w rękawicach, w kasku, szczęce?

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-11 21:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Kiedy ja poszedłem pierwszy raz na trening nie wiem czy dawałem wtedy rade kopnąć do pasa rozciągnięty nie byłem wcale.Teraz spokojnie kopie na głowę i rozciągnięty jestem ale do szpagatu mi dużo brakuje.Wgl jak zacząłem trening to miałem 15kg nadwagi ponad ,a teraz mam wagę w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
U nas sparingi wyglądają tak rękawice i ochraniacz piszczel stopa.Żadnych kasków nie ma ,bo w Kyokushin nie ma uderzeń na głowę ale można kopać na głowę .Ja na pierwszym sparingu to miałem kask z kratką i jeszcze hogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz lat, ile trenujesz i jaki masz stopień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Powiedzmy sobie szczerze, walka to nie zabawa dla każdego. Jak się za bardzo boisz bólu, to znaczy, że się do tego nie nadajesz. Nawet na Shotokan tak jak kolega pisał można wyjść z obitym ryjem. MT, KK nie, bo uda obite, boks nie bo po buzi biją, parter pewnie też nie będzie Ci się podobał jak Cię na glebę rzucą i siądą na Tobie albo zawiną w precel.

Generalnie masz dwie opcje - albo jesteś na tyle twardy, że przetrwasz początek, przyzwyczaisz się i staniesz się mężczyzną albo dalej będziesz ciapa. Z tym, że jeśli chcesz iść do wojska, marzysz o tym, tak jak to czytałem w dziale Combat to jedynie pierwsza możliwość powinna wejść w grę. Powodzenia, trzymam kciuki za męską decyzję.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Trenuję 4 lata stopień 7kyu ,bo raczej trenuję pod zawody a nie pod zdawanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
W mojej sekcji walka była od razu, ale nie z zawodnikami, tylko z leszczami.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mma też miałęm walki od razu, ale tam to inaczej było, zamiast low kicków często(mój sparing partner) schodził do parteru. Postaram się przełamać, ale jednak powiedzcie mi, bo to normalne nie było, że noga obita była 2 razy większa od drugiej i problemy z chodzeniem miałem i to drętwiejące miejsce pod kolanem


Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-11 21:33:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fabryka mistrzów: Dambe - Boks plemienia Hausa

Następny temat

Jak dostać się do Wojska?

WHEY premium