SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący zadaje pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gościu kopał lekko, ale tak jak pisałem, moja postura to wada w tym, przez to odczułem to tak bardzo, 0 masy, same kości. Tak ma, podać tu mogę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
No wiesz jak jesteś taki słaby to lepiej sobie odpuść ten sport. Będzie już parę lat jak pewien chudziutki zawodnik teakwondo stracił życie na zawodach po silniejszym uderzeniu w twarz i upadku.
Śmierć na zawodach w Łodzi:
http://



Odpuść dobie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym coś trenować oprócz siłowni, ale sam nie wiem co. Może mi pomożecie? Jakaś aktywność sportowa, która nie szkodzi na zdrowiu. Przykładowo podam, że kiedyś jeździłem na deskorolce, ale stawy kolanowe przez to zajechałem no i inne części ciała od upadków, wiem, że z dziwnej perspektywy patrzę na sport, ale taki jestem. Co mi polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
rower, pompki, brzuszki, pływanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Z tego co czytam jesteś bardzo strachliwym człowiekiem, więc tylko sporty takie jak bieganie, pływanie, albo mogą być jeszcze szachy... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co brzuszki pompki, pływanie - siłownie mam od tego, a co do strachliwego, może i jestem przewrażliwiony pkt zdrowia, ale można powiedzieć mam do tego powody


Na poważnie, jakie sporty polecacie jeszcze?

Ktoś pisał, że Shotokan jest dla mnie, bo nie ma uderzeń kontaktowych.
Rower, bieganie - to też mam wsumie zapewnione na wiosne/wakacje.

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-11 15:20:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
sport to zdrowie i trwałe kalectwo - deal with it or odpuść sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Zapisz się na Aikido - tam cię nikt nie kopnie a będziesz wysportowany.

Zmieniony przez - samonek4 w dniu 2012-03-11 15:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Jeżeli chcesz trenować sensowną sztukę walki a się boisz uderzeń to idź na coś chwytanego np . judo , bjj , zapasy itp. i najlepeij sam idź na tening , zobacz jak wygląda i czy ci się podoba czy nie ale odrazu mówię ci że cie tam też nieźle wytarmoszą , nie wiem co ci tam na tym mt zrobili , ale albo napradę jesteś jesteśą jakiś wrażliwy na ból , albo trener miał obsesję na punkcie utwardzania . Jeśli nie chcesz bo boisz się bólu i kontuzji , to chyba najlepiej będzie jak sobie basen dorzucisz do siłowni , to dobrze rozwija ciało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem nad basenem, ale problem w tym, że umiem pływać, ale nie poprawnie, tzn przy pływaniu kraulem czy żabką nie zanurzam głowy :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fabryka mistrzów: Dambe - Boks plemienia Hausa

Następny temat

Jak dostać się do Wojska?

WHEY premium