SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący trening na maszynach siłowych,oraz trening Cardio.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Poza tym brakuje tam trenera ktory pomoglby i wyjasnil co i jak, jakis ciolek to prowadzi ktory pomaga tylko mlodym ladnym kobietom Innej silowni nie mamy, mieszkam w malym miasteczu, pracuje i brak mi czasu na dojazdy kilkadzisiat kilometrow do innej.
Pozostaja mi tylko maszyny i nie ukrywam że na nich by mi bylo najwygodniej cwiczyc. Slysze jednak wszedzie ze nie sa one najlepsze dla poczatkujach.
Dlaczego?
Jakies szczegolne przeciwskazania? Zaznaczam ze moim celem nie jest wygladac jak Pudzian, che po prostu tylko troche poprawic sylwetke. Nieco wieksza klatka, ramiona, ogolnie wygladac i czuc sie lepiej.
Moglbym prosic kogos o kilka slow w temacie cwiczen na maszynach, czy w ogole warto czy nie ma to zadnego sensu nawet w moim przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Chcialbym nadmienic jeszcze ze 5 dni w tygodniu cwiczenia kardio rano, na cwiczenia miesni gornych partii ciala moge przeznaczyc 3-4 dni w tyg wieczorami, w te same dni co poranne cardio.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto pomoże ułożyć plan masowo-siłowy ?

Następny temat

Plan treningowy + zdjecia siłowni, co robic ?

WHEY premium