SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek zmian

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Witam moim zdaniem potrzebujesz dobrej podstawy,czyli musisz rozwinac rownomiernie cala muskulature bazuj tylko na wolnych ciezarach maszyny zostaw w spokoju trenuj calo cialo 3 razy w tyg i skup sie na podstawowych cwiczeniach tym programem co tu prezentujesz daleko nie zajedziesz,nie uwzgledniles w nim najwazniejszych cw podstawowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
@kyokujitsu
Jakich to najważniejszych, podstawowych ćwiczeń nie uwzględnił ? Można się jedynie uczepić, że dipsów brak.

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
raflik1995
Wymiary są prawdziwe jeśli nie wierzysz to porobię foty żaden problem.
Okej do klatki dokładam jedno ćwiczenie wyciskanie na skosie dodatnim 3 serie. Brzuch trenuje wystarczyło zajrzeć na 1 strone :) . Przedramion nie uwzględniłem są to 2 ćwiczenia po 4 serie czyli podchwytem i nachwytem uginanie nadgarstków. Nie kapturów do tej pory nie robiłem do której partii powinienem je dodać bo ćwiczenie znam ?



Kapturki dajesz do pleców albo barków, gdzie ci wygodniej.

kyokujitsu właśnie, jakich podstawowych ćwiczeń tu nie uwzględnił?


Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-08-24 21:04:03

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Nie widzialem 2 planu treningowego sugerowalem sie pierwszym,drugi jest ok ale nie na tym etapie sadzac po zdieciach to jest poczatek i po prostu sie przetrenuje i nic z tego nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
Nie wiem raz za dużo raz za mało, jak w końcu będzie dobrze. Jak masz jakiś plan który twoim zdaniem jest super to napis żaden problem. Kaptury doąłcze do barków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Rafik, słuchaj się tego co ci davidooo mówi. On nie jest żadnym człowiekiem widmo( w przeciwieństwie do kyokujitsu który na tym forum jest 1 dzień i od razu nie wiadomo z jakiej beczki chce pouczać innych). davidooo ma tu swój dziennik, sam przechodził początki na sobie i na pewno źle ci nie doradzi. Za to kyokujitsu to ktoś w ogóle nie mający reputacji(nie żebym chciał kogoś obrażać, ale taka prawda) i o którym nic nie wiadomo.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
Właśnie sprawdziłem co to dipsy bo nie wiedziałem no i niestety tego ćwiczenia nie wykonam bez czyjejś pomocy. PO prostu za słaby jestem na 4 serie . Dodaję RDL do treningu nóg , kaptury do treningu barków , oraz przedramię do treningu bicka i tricka. Killing232 dziękuję oraz davidooo i ruleta . Tym planem około 8 tygodni mam zamiar śmigać później jakieś zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Witam nie chce nikogo pouczac wiem ze jestem tu nowy i trudno od razu o reputacje ale doswiadczenie jakies tam mam to jest tylko moja sugestia nie karze nikomu tak robic dodam tylko co do drugiego planu mam zastrzezenia w kwesti m.nog troche tych serii za duzo 2 cwiczenia bym sobie podarowal ale to tez jest tylko moje zdanie.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
No tak troszkę dużo ale poczekam jeszcze na opinię innych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Zobacz na to z tej strony - masz jedno ramię a dzielisz je na bicepsa i tricepsa. Robisz po 8\10\X serii na każde z nich.

Masz takie nogi - jeszcze większe. I chcesz traktować je jako całość?? Zobacz, potraktuj ramię jako całość(biceps i triceps jako jedność). Wyjdzie ci że robisz(według planu rafika) 18 serii na całość.

Teraz spójrz na nogi - X razy większą partię. Traktując je jako całość(czwórki, dwójki i łydki a więc 3 partię!) wychodzi ci że robisz na nie 18 serii(według planu Rafika nie wliczając jeszcze RDL). I udowodnij mi teraz że ramiona są okej a nogi są przeładowane... nogi mogą być prędzej nie dotrenowane...

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-08-25 20:16:16

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening !

Następny temat

Dieta plus dobry trening na utratę tkanki tłuszczowej

WHEY premium