SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek siłowni-ektomorfik

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
JA od 7 do 16 jestem w szkole potem o 17:30 na silownie i kolo 20 jestem znow w domu i jakos umie sobie sam gotowac ;)

Kwestia organizacji ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
Ziemniak jeszcze trzeba umieć gotować :D mogę jakoś postarać się znaleźć czas tylko do tego jakaś książka kucharska by się przydała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
ryz nie umiesz ugotowac ?:D

Po tygodniu ogarniesz jak ci co smakuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
tylko w moim przypadku to ryż trochę mało kaloryczny :D chociaż nie o same kalorie chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
Dobry jest ryz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
no ale na samym ryżu się nie da wytrzymać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
masz kasze, makarony, chleb, ziemniaki troche tego jest zmieniaj sobie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
no będę musiał zmieniać :) a mógłby ktoś ocenić mój plan treningowy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rozpisz ilość serii to ocenimy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
jest na 1 stronie ;) wszystkiego robię 3 serie po 10 powtórzeń :) po miesiącu planuje zmienić na 4 serie po 12 powtórzeń ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna +Cardio ???

Następny temat

Moja dieta do oceny

WHEY premium