SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek dla zielonego jak trawa na wiosne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11
Hej !
Postanowiłem coś z sobą zrobić. Ważę ciut za dużo i ogólnie nie podoba się sobie :( .
Dotychczas jadłem to co mi serwowano ( kanapki z szynką, z serem , czasami parówki - obiad to jakaś zupa a na drugie ziemniaki, kotlecik i jakaś surówka. )
Moglibyście mi podać jakich produktów z lodówki unikać, co jeść i co pić ? Z ruchem nie mam problemu ponieważ bardzo dużo jeżdżę na rowerze a przez zimę chodzę na basen... Pomimo tych czynności moja dieta była jaka była i teraz mam lekką nadwagę pomimo ciągłego ruchu.
Podsumowując : Chciałbym się dowiedzieć co mam jeść by się najeść ale nie tyć ( oczywiście nadal się będę ruszał fizycznie )
Dziękuję wam z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no i wypada też dodać, że rower i basen to nie koniecznie najwięksi sprzymierzeńcy w walce z tłuszczem, sugeruję pomyśleć o treningu siłowym, choćby z ciężarem własnego ciała.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Tak, ale jako jedno z ćwiczeń, a nie jako ,,wszystko".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
dostales linki sprawdz je. Dodaj do tego silownie jesli nie mozesz to moze trening domatora ? jakies aero i dieta na minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
drążek owszem będzie świetnym ćwiczeniem, ale jak ktoś pisał - nie jedynym, które powinieneś robić, bez ciężarów też można zrobić wiele, wykorzystując choćby butelki/baniaki z wodą, czy robiąc ćwiczenia z własnym ciałem jak np burpees czy np mountain climbers, jest tego wiele, wystarczy poczytać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przytyć przy wychudzeniu

Następny temat

Pierwsza dieta na mase

WHEY premium