SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pocenie się

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
chyba zostaje tylko dermatolog panowie

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
E-tam...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1739
slaba kondycha
trzeba duzo aerobow, roznych np jazda na rowerze, bieganie przy ktorych trzeba sie upocic sporo
to po jakims czasie jak zlapiesz kondycje to przestaniesz sie pocic jak idziesz np na uczelnie

Pozdrawiam
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
wina serca by byla tylko wtedy, gdyby pot byl zimny

---->Fux<----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
Ja w soomie tez mam ten problem...tzn najbardziej to mi sie poci tylek :[[[ to jest irytujace!!!!! Za bardzo sie tym nie przejmuje, ale fajnie jak by mozna bylo sie tego `pozbyc`!!!!! Jestem chudy wiec to nie wina tuszy.

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
Widze że kilka osób też ma ten sam problem ... tylko nadal nikt nie napisał recepty? W ogóle można to wyeliminować?

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
panowie to normalka wiekszosc ma ten "problem"(?) i wydaje mi sie ze nie ma na to rady,poza tymi ktore zostaly wymienione(dezod. etc),z genami nie wygrasz

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera, ja tez mam ten sam problem i juz totalnie nie umiem sobie z tym poradzic, nie wiem czy to zwiazane z moim wiekiem? Inna tez jaka mi sie nasuwa, to przemeczenie organizmu. Mowicie, ze jezeli pot jest zimny, to swiadczy to o tym, ze problem jest zwiazany z sercem, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
A ja sobie kupiłem gainerka i teraz wyjde na dwór, chwile pochodzę i jak spojrze pod pachy to całe są upocone Teraz to już totalna lipa i nie wiem jak sobie z tym poradzić... Chyba nie ma rady

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
moze macie nadmiar wody podskornej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE CWICZENIA NA GORNE PARTIE KLATY???

Następny temat

Wazne Pytanko :)

WHEY premium