SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pocenie się

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Tez jestem z tych łatwopocących się - dokładnie te same objawy co wyżej wymienione (z tym że bardziej pocę się na bani, nie na dupie
To tylko i wyłącznie kwestia genetyki i, co za tym idzie, metabolizmu. Jeżeli jesteście młodzi, to możecie jeszcze mieć nadzieję, że wam sie odmieni
A tak pozostaje tylko nauczyć się z tym żyć
Pozdrawiam!
PS Pamiętajcie o uzupełnieniu płynów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, zapomniałem: kondycja nie ma nic do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty gadash... kondycja zawsze troche pomoze bo skoro na poczatku sa dla ciebie to trudne cwiczenia i w takim razie sie bardziej pocisz... a pozniej jak nabierzesh formy to te cwiczenia sprawiaja ci problem pod wzgledem fizycznym jak inne czynnosci chocby domowe. Chyba ze jestes taki ze co bys nie robil to leje sie z ciebie jak h.. np. Moj szwagier wystarczy ze przedjdzie 100m i normal;nie jakby biegl pare kilometrow. A poza tym odziwo ja sie poce dopiero po wysilku nie w trakcie. W trakcie jeszcze nigdy sie nie spocilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pocenie najlepsza jest szalwia. Albo wywar z orzechow dowawany do kapieli. Plus odstawienie kawy i herbaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja tez miałem problem ale kupiłem antyperspirant rexony (rexona men) i juz sie nie poce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mojopl: mi nie chodzi o pocenie sie związane wyłącznie z wysiłkiem tylko właśnie o pocenie sie "od chodzenia", a także gdy jest troche cieplej albo już przy niewielkiej aktywności ruchowej.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2127
Ja tez mam problem z pocieniem sie, uzywam rozme dezodoarnty, antyperspiranty itp. a i tam moja koszulka jest mokra pod pachami i na plecach. Ostatnio dzuzo jezdze na rowerze i moj fat spadl o kilka procent mialem 15% a teraz mam ok 12-13% i zauwazylem ze problem pocenuia sie zanika mimo tego ze jest cieplo. Poziom tkanki tluszczowej ma chyba na to ogromny wplyw. WNIOSEK jest nastepujacy: AREOBY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2127
heheheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
to nie jest smieszne, to jest irytujace

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE CWICZENIA NA GORNE PARTIE KLATY???

Następny temat

Wazne Pytanko :)

WHEY premium