SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POCENIE SIE !!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Sluchajcie mam pytanie.
Mam kumpla ktory postanowil ze zacznie chodzic na silek i cwiczy tak juz 4 miechy i chodzimy razem na ta sama silownie i ani razu nie widzialem aby po skonczonym treningu mial albo koszulek spocona albo zeby sie z niego lalo.

Ze mnei to leci jak z kranu. Potrafie tak sobie dac na kazdym treningu w kosc ze masakra na czole na nogach na plecach na klacie wszedzie jestem spocony.

I mam takie pytanko czy on moze miec jakies problemy z wydzielaniem potu czy poprostu udaje ze ciezko trenuje i nei daje z siebie wszystkiego ??

Prosze o jak najszybsza odpowiedz !

....:::: Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To indywidualna kwestia, no i oczywiście zależy także od zanagażowania w trening i stosunku poizomu onte nsywnosci zajęc do poziomu zaawansowania trenujacego

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny...

Następny temat

pomiar tłuszczu

Wiecej