SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobudzenie przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mam takie pytanie, co jeść przed trenigiem żeby mieć siły. Ja wykonuje ACT, niedługo 8 obwodów (taka gradacja).
Już przy czwartym zaczynam ziewać i choć się przełąmuje to i tak robie ćwiczenia wolniej. Nie chce tego, bo trace napięcie mięśniowe. Teraz moje pytanie, co polecacie 10 min przed trenigiem, żeby był ten przysłowiowy kop. Myślałem o kawie z 3 łyżeczkami cukru.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
Nie serio tak mam, z drugiej strony rozumiem, że yerba może działać na różnych ludzi różnie, czytałem relacje paru osób, ale u mnie jest jak jest taka kawa tylko 100% lepsza (nie koniecznie w smaku) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jesli 3 lzyeczki co cukru maja cos dac to napewno nic dobrego pozniejszy spadek cukru we krwi jeszcze bardziej Cie zamuli, kawa to niezly pomysl ale z czasem organizm sie przyzwyczaja, moze jakis no booster czy cos? life energy treca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
(...)booster czy cos? life energy treca?

Nawet nie wie co to. Nigdy nie interesowałem się suplementami i odżywkami i raczej się to nie zmieni, w bliższym czasie. Macie może innne pomysły, a ten napój "pałereit" (każdy wie o co chodzi).

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
kiedyś ktoś pisał o kawie+imbir(?)+cynamon i to niby dobrze dawało przed treningiem:P
z tymże ten imbir to na 99.9%, głowy bym uciąć nie dał ale chyba na pewno był to imbir:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jesli juz to jakis Tiger czy cos w tym rodzaju
a mowilem np o tym https://www.sfd.pl/TREC_Life_EnerGGy-t295045.html
bo no booster to powazniejsza rzecz i wieksza kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ile taki imbir kosztuje? Drogie to to. Nie mam zbytnio kasy na jakieś wymysły za 15 zł za szklanke. A ten "powereight", będzie OK?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
powerade to napoj izotoniczny, uzupelnia mikroelemnty podczas treningu, zero pobudzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
imbir to pewnie jakieś grosze,zwykła przyprawa/roślina =))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Więc powerade dobrze jest pić podczas trenigu. Na pobudzenie te tabletki albo kawa z imbirem i cynamonem. Może jeszcze jakieś pomysły? HeHe za ciekawą odpowiedź SOG wy także dostajecie.
1

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
guarana w proszku - na allegro mozna dostac za grosze
cos jaka kawa tylko ma dluzsze dzialanie i nie tak intensywne...wiele osob chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam guaranę, często używam jak jestem zamulony. Kop niesamowity jest, 3-4 godziny energia mnie rozpiera Tylko smak niezbyt, ale jak się z sokiem zmiesza to da się wypić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu ?

Następny temat

Edycja diety z powodu pracy. Potrzebna pomoc!!:(

WHEY premium