SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po roku ćwiczeń na sucho...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 836
Na kulturystyce za bardzo sie nie znam ale jest jak najbardziej ok, ... masz na prawde fajnom siostre



I don't drive fast, but i fly low.

I don't drive fast, but i fly low.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Spoko, jeszcze wysle kilka zdjec tutaj, zarowno swoich jak i siostry. A co mysliscie teraz powinienem robic? Rzezba czy masa?

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43035
MASA :D

Ból
minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17268
mase

jak ci jakos pomoglem kliknij w parawym dolnym rogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa i siostra !!


...:::O A S:::...
Opozycja Anty Spamerska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Ten blondyn jest obrzydliwy!!

POZDRAWIAM

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005


Mase powiadacie powinienem robic?. Hmmm teraz to juz niezle mam namieszane w glowie:)

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Aha, REPTILE: pytales ile mam w barach... Nie mierzylem sie dawno ale mysle ze niewiele sie zmienilo od ostatniego pomiaru wiec ok. 127cm-130cm.

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6518
sylwetka calkiem okej jak na niedlugi okres cwiczen. Ksztaltuj ja dalej, bo idziesz w dobrym kierunku... aha.. no i faktyczie siostra fajniutka przedstaw ja blizej na forum
pozdroofki

"They"... will tear your soul apart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
No z informacji, ktore moglyby Was zainteresowac na temat mojej siostry to moze fakt iz ma ona 15 lat i 157cm wzrostu

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zemal do oceny

Następny temat

Zwykłe Fotencje....

WHEY premium