SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po roku ćwiczeń na sucho...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
No i co sądzicie o tych fotkach? Jak wam sie wydaje, czy teraz powinienem rozpoczac kolejny cykl na mase czy tez pomyslec juz o rzezbie? Prosze o stosowne sugestie i konstruktywne komentarze na temat zdjec.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005


I tutaj znowu biceps, obecnie rozmiar ok.40cm

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
kolega słaby,ale ty wyglądasz dobrze jak na taki okres.

"Fu.ck It All, Fu.ck This World, Fu.ck Everything That You Stand For, Don't Belong, Don't Exist, Don't Give A Shit, Don't Ever Judge Me"

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widac za na tych samych braterskich usciskach niezle sie wycwiczyliscie
jaki trening 4x po 20 usciskow???? pokazcie jak wyglada wasz sprzet do cwiczen???

ZaCzYnAmY AtAk Na MaSe

" JAK NOWO NARODZONY "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Ten blondyn mnie rozwalił.

POZDRAWIAM

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
PACO WWA: moze jutro znowu pozycze od kumpla cyfrowke to walne kilka fotek naszemu skromnemu sprzetowi
Wajders: Dlaczego Cie rozwalil?:)

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005


Tutaj, jak widac moje plecy, z ktorych jestem w miare zadowolony, szkoda tylko, ze motyle nie rozwijaja sie tak jakbym sobie tego zyczyl.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005


A tutaj, jak widac moje plecy, z ktorych jestem w miare zadowolony, chociaz szkoda ze motyle nie rozwijaja sie tak jakbym sobie tego zyczyl.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie wyglądacie

====>>>>>Skacz Skacz jak Adam Małysz<<<<<====
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2529
NONONO
naprawde fajnie wyglądacie
oby tak dalej i jak najwięcej
PS
Daj zdjęcia też jakieś od siostry ;)
bo całkiem sympatyczna ( naprawde )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zemal do oceny

Następny temat

Zwykłe Fotencje....

WHEY premium