SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po jakim czasie kolejny cykl metanabol Małe efekty na cyklu to moj 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
podpowicie co można na szybko w aptece PL kupic ?





Zmieniony przez - rafalklon w dniu 2016-04-28 17:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
https://www.sfd.pl/APTEKA_INFO__saa_w_PL_/_EU_/_WORLD-t949409.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
Jeszcze 7 tygodni ? nie za dużo tego będzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
Już się zaczałem zastanawiać czy może ktoras z tych vitamin mnie blokuje . może za dużo tego wszystkiego na raz . tak jak już pisałem na samym początku kiedyś nie brałem nic nie zwracałem uwagi na diete a nawet piłem alko co prawda w małych ilościach ale piłem i efekty były a teraz totalnie inny tryb zycia regularne posiłki witaminy zero alko inne treningi - bardziej profesjonalne i efekty znikome albo nawet ich brak :/ chyba faktycznie towar z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
rafalklon
Nie był to problem po prostu opisuje ze towar cos tam działał chyba bo czułem ucisk z prawej strony na mostku może trochę poniżej . była to zdecydowanie dolegliwość od wątroby .



Tak na pierwszy rzut oko to Ty nie masz podstaw w niczym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rafalklon
Nie był to problem po prostu opisuje ze towar cos tam działał chyba bo czułem ucisk z prawej strony na mostku może trochę poniżej . była to zdecydowanie dolegliwość od wątroby .


Zajrzyj do jakiegoś atlasu anatomicznego i zobacz, gdzie znajduje się u człowieka wątroba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wbrew pozorom niby meta jest tania mało fejkowana, lecz z autopsji wiem że poziom ug metanabolu jest bardzo różny , nie chodzi mi tylko o %.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18551
Hehe koleś po 6 latach treningu, 2 cyklach mety ma mniej nałożone na kiju niż moja kobieta która waży 50kg... no po za klatką... to nie może być prawda;)

,,life' a bitch and then you die; that's why we get high''
Blog - http://www.sfd.pl/[BLOG]_Władca_pierścieni-t1126934.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
Panowie wiem gdzie dokładnie znajduje sie watroba i gdzie mnie bolalo . opisuje dokładnie co i jak . poza tym robicie off topic bo temat ktory zalozyłem nie dotyczy polozenia watroby . Poza tym skoro wy wiecie lepiej gdzie jest to prosze powiedzcie bo moze jestem niedoinformowany .

kolego kecup1987 . co mnie obchodzi twoja kobieta i ile podnosi . masz cos meroterycznego do powiedzenia w temacie to sie wypowiedz .

Wiem ze niektore rzeczy moga wydawac sie dziwne ale dlaczego od razu zakładacie ze cos jest nieprawda ?

Nie mam zbyt duzej wiedzy na temat srodków wiec zwrociłem sie tu to uwazalem ze otrzymam jasne odpowiedzi od ludzi ktorzy maja wieksza wiedze ode mnie .

Ponawiam pytanka z pierwszego postu .
czy uwazacie ze powinienem dokupic mety i przeciagnac cykl ?
a moze lepiej odblokowac sie i odczekac jakis czas ? jezeli ta opcja to ile czasu należałoby odczekac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Rób PCT clomem i czekaj jak najdłużej, w zasadzie żyj dewizą - im później wezmę tym lepszy będę miał efekt.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na pierwszy cykl -cel wycinka ,widocznosc miesni

Następny temat

wysoki progesteron

WHEY premium