SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po jakim czasie kolejny cykl metanabol Małe efekty na cyklu to moj 3 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
rafalklon
Wiek -32 Lata
Waga -74 kg
Wzrost -176 cm
Obwód ramienia -37 cm
Obwód klatki -102 cm
Obwód uda -53 cm
Obwód tali -81 cm
Staż na siłowni- 6 lat z przerwami
Dieta
Przebyte cykle sterydowe - 2 na metanabolu . Poprzedni 5 lat temu bez odbloku
Plan treningowy - 3 razy w tygodniu regularnie od 2 lat
Cel cyklu - Masa
Ostatni cykl - 5 lat temu metanabol
tendencja do tycia - raczej brak . rosnie tylko brzuch
Stan zdrowia - bardzo dobry
Skłonnosc do łysienia - raczej wszystko w normie
Przemiana materii - Szybka przemiana
Wyniki siowe - Klatka na serie 80 kg Martwy ciag 50 kg ze wzgledu na bóle kregosłupa Przysiady 55 kg



Przy takich parametrach to nie powinieneś w ogóle łapać się za towar.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
ile masz kcal i jaki rozkład b/t/w ?

w śniadaniu brak białka
brak tłuszczy w diecie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Po treningu lepiej trochę więcej naładować węgli niż pół worka ryżu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
kolego krzykacz . wiem ze nie powinienem . ale sie juz wziałem i chciałbym to dokonczyc .
Wiem ze popełniam błędy zywieniowe staram sie ich unikac i zwracam uwage na to co jem . prosiliscie o to bym podał przykład wczorajszego dnia to podałem .
do sniadania czasmi wrzucam albo odzywke białkowa o ktorej pisałem albo serek wiejski lub jajka . zazwyczaj jem na pierwsze sniadanie płatki owsiane z czyms jeszcze . dzis zjadłem z bananami
faktycznie z tłuszczami jest u mnie ciezko .
jezeli chodzi o rozkłd to powiem szczerze ze b/t/w nie liczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lipna meta bo mimo, że dieta ma braki to jesz wg rozpiski nawet sporo jak na tą wagę i spuchłbyś od retencji choćby. Przyrost siły także byłby odczuwalny w Twoim przypadku i to znaczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
może być jak Hubert pisze zmień metkę i poleć dalej na innej mecie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
Dzieki panowie za odpowiedz. Powiedzcie mi ile mam dokupić tej metki i do kiedy ciagnac ten cykl ?
bo jak skończę ta metę to będę miał już 5 tygodni .zrobić odblok i poczekać z miesiąc czy dokupić i polecieć dalej ?
a może ten miesiąc to za mało lub za dużo . właśnie to jest dla mnie ważne . po jakim czasie po skończonym aktualnym cyklu mogę wejść na nowy i czy odblokowywać się w miedzy czasie czy leciec od razu z kolejnym cyklem .

Jeszcze jedna sprawa . Jak odstawiłem na tydzień esseliv bo zauważyłem ze nic nie rosnę to miałem dziwne dolegliwości ze strony wątroby . czułem ze wyraźnie spuchła bo dziwny ucisk w mostku z prawej strony miałem . czyli może cos działa skoro flaki bolą .

poza tym nic innego nie wystąpiło . ciśnienie codziennie idealne, żadnego gino , totalny brak agresji ani złego ani dobrego samopoczucia . może troszeczkę jajka się skurczyły :) generalnie wszystko tak jakbym nic nie brał .
jeżeli chodzi o libido to wydaje mi się ze trochę spadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Musisz dużą mieć tą wątrobę, że aż pod mostek Ci podeszła.

Problemy z oralami czytaj tutaj:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141
Nie był to problem po prostu opisuje ze towar cos tam działał chyba bo czułem ucisk z prawej strony na mostku może trochę poniżej . była to zdecydowanie dolegliwość od wątroby .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
kup inna metkę i poleć jeszcze kolejne 7 tygodni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na pierwszy cykl -cel wycinka ,widocznosc miesni

Następny temat

wysoki progesteron

WHEY premium