SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po jakim czasie dziala winstrol??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13291
witam. krotkie pytani - po ilu strzalach winka moge zaczac odczuwac jego dzialanie? strzaly 3x w tygodniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Efekty czujesz od razu, 1-2 godziny po strzale - podniesienie ciśnienia, wzmożenie potencji, przypływ siły. A efekty w postaci zwiększania obciążeń na treningu widziałem po tygodniu, takie porządne po dwóch.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13291
ok tnx. wiem, ze to moze zbieg okolicznosci ale nie wydaje mi sie bo mierze cisnienie 2 razy dziennie i widze, ze po winku mi spadlo!!!!!!
po mecie tez mi zawsze spada.
nie wiem jaka jest prawidlowosc i jak to jest ale wierzcie mi, ze to prawda.
mialem dosc mocny cykl (czesc ludzi z forum uwaza, ze za mocny) i dlatego winko biore juz na sam koniec i stosuje po 3 strzaly na tydzien przez 5 tygodni, dolacze pozniej hcg a na koniec po cyklu clomid.
czy ktos bylby w stanie podac przyblizone rezultaty na winku (sila, masa)? raczej pytanko do tch, ktorzy stosowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
Lucyper powiedz mi jakie stOsowałeś winko? Ze po kilku godzinach miałeś takie objawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
IP

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
ja bralem ale co dwa dni strzal przez 7 tygodni sila ok idzie ale laczyly sie z tym bule stawowe i to nie male,winko super sprawa niby dziala odrazu ale ma krutki okres poltrwanie w organizmie dlatego musisz czesto brac.z deca fajnie wchodzi powoli ale ladny jakosciowy miesien.wal teraz po 40minut minimum areoby!!!pomozesz winku troche hi hi..pozdrawiam aha z zjechal bym z ciezarow troszke rob po 15 ruchow teraz

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
Mam małe pytanko trochę z boku
Czy branie winstrolu równolegle z deką chroni przed deca dickiem?

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
deki nie mozna brac z winstrolem bo bedą efekty ale jadra sie skurczą przyzwoicie. moim zdaniem to wziąc wino z propem a potym odblokowac sie i ladowac deke z tesciem i wtedy jest ok. ;}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Patrz na daty kolego.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta, teść a płuca

Następny temat

głupie forum

WHEY premium