SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połówki na drążku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Witam jestem nowy i jeszcze nie orientuję się co i jak.Od miesiąca ćwicze na drążku ale że moje podciągnięcia z prostych to 4-5 powtórzeń przeczytałem że można robić ''połówki'' czyli z ugętych do 90 stopni rąk.Czy takie podciągnięcia coś dają? widzę efekty bo robiłem z ugiętych 20 powtórzeń teraz robię ponad 40 ale z prostych nadal nie czuję się dobrze:D więc dodałem do moich podciągnięć obciążnie 20kg żeby mięśnie się przyzwyczaiły do większego ciężaru.Nie jest problemem podciągnięcie się z prostych tylko nie mogę już zgiąć ręki a jak minimalnie się już zegnie to idzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Jaki cel? Na jakim poziomie zaawansowania się znajdujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Ja nigdy nic nie ćwiczyłem ale postanowiłem coś zacząć robić kupiłem drążek i robię serię 50 podciągnięć z internetu teraz robie serie 36-40 czyli:eria 1 20
seria 2 28
seria 3 20
seria 4 20
seria 5 max (minimum 28) ale robię to z połówek bo z prostych nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
A cel? hmmm siłę zrobić trochę no i rzeźbę i tak dla własnej satysfakcji bo muszę przyznać że mnie to wciągneło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie rozumiem- nie ćwiczyłeś ngdy a piszesz w dziale dla zaawansowanych???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Piszę że jestem nowy i proszę o wyrozumiałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze by było gdybyś trenował całe ciało ;)

Z tego co przeczytałem to wydaje mi się, że za bardzo się opuszczasz. Podczas podciągania, nie prostuj rąk do przeprostu, miej delikatnie ugięte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Nie do 90 stopni się prostuje a do 120, zeby stawow nie rozwalic. 1 miesiac i 40 podciagniec? Kitujesz cos, ja w 1,5 miesiace, z 2 podciagniec do 10 dobilem (nachwytem).

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Nie no nie kituję po prostu szybko mi to idzie ale teraz zastój jak nic.To mówicie żeby nie prostować całkiem rąk? mnie potem tak łokcie bolą że ruszac nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormon wzrostu

Następny temat

BCAA activ lab pytanie!

WHEY premium