SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Witam wszystkich mam dwa pytania do was. Więc tak możecie mi podać jakie sa ćwiczenia na plecy szerokościowe ponieważ w przyszłości chce występować w sylwetce fitness ? A drugie pytanie jeżeli postoje w pracy 8 godziny albo strasznie durzo sie schylam boli mnie dół pleców wiecie może jaka jest przyczyna tego ? Proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
drązek jest bardzo dobry na plecy , zacznij sie podciagac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Na poczatku sie podciaglaem teraz przezucilem sie na sciaganie drazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
Szerokie Podciągania Szerokie wiosła Szerokie ściągania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
czyli cwiczenia z szerokim uchwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
niekoniecznie tylko szerokie chwyty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
generalnie wystarczy się nie opieprzać dobrze dopinać łopatką nie żałować ciężarów i plecy urosną same. jak jeszcze jest wąska talia to efekt będzie bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
o wiecie moze przez co ten bol w dole plecow mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
przyczyn moze byc mnostwo, cocby poprzez przykurczone zginacze biodra

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
Poprzez schorzenia dyskopatia, rwa kulszowa, tak jak pisałem jeżeli boli jak długo stoisz przy dźwiganiu, radzę się zapisać na rezonans magnetyczny żeby wiedzieć na czym stoisz, z służby zdrowia czeka się prawie rok także nie jest to tak od razu. Ale warto bo sam miałem rentgen który nic nie wykazał, a na rezonansie wyszła wypuklina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta. 62/178 2710 kcla

Następny temat

Buty na siłownie Reebok zquick?

WHEY premium